ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه هر گونه تغییری در ساختار شهرداری مصوبه شورا را می‌خواهد در رابطه با انتصابات آینده افشانی گفت: طبیعی است هر مدیری با خود تیمی از افراد معتمد را بیاورد.

مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران که پس شهردار شدن افشانی آیا باید شاهد تغییرات در ساختار و معاونان شهرداری باشیم، گفت: ساختار شهرداری تهران مصوب شورای شهر است و هر گونه تغییری در ساختار شهرداری؛ ادغام، اضافه یا حذف کردن معاونت‌ها و شرکت های وابسته باید به تصویب شورای شهر برسد.

وی ادامه داد: هنوز هیچ گونه صحبتی در زمینه تغییر ساختار یا آینده معاونان شهرداری تهران نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه کم یا افزوده شدن هر سلسله مراتب در شهرداری تهران باید به تایید شورای شهر برسد، در رابطه با انتصابات شهردار جدید افزود: با این حال طبیعتاً هر مدیری در جایی منصوب می‌شود، همراه خود تیم معتمدش وارد مجموعه می‌کند تا بتواند با آن‌ها کار کند و افشانی هم از این مسأله مبرا نیست.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اظهارات یکی از اعضا که در صحن علنی که گفته بود، امیدواریم با روی کار آمدن ایشان شاهد شهرداری تک لهجه‌ای نباشیم و افرادی از یک قومیت خاص در شهرداری تهران منصوب نشوند، ادامه داد: آقای افشانی به درستی به اظهارات این عضو شورا پاسخ داد و اذعان کرد اگر قرار باشد فقط بر اساس قومیت انتخاب کنم، اقدامی بسیار ناپسند و نژادپرستانه خواهد بود. شهردار بی‌شک این رویکرد را نخواهد داشت و در جلسات خصوصی و عمومی مدام روی آن تاکید کرده است.

۴۲۴۲

کد خبر 776757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =