۰ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از تحویل، جابجایی و نصب 50 درصد تابلوهای هدایت مسیر و انتظامی شهر کرج خبر داد و این اقدام را در راستای تبدیل کلانشهر کرج به شهری خوانا عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج: محمدرضا احمدی نژاد با تصریح بر اینکه کرج در سال های گذشته شهری ناخوانا از حیث کیفیت و کمیت تابلوهای هدایت مسیر و انتظامی نصب شده در سطح شهر بود، افزود: با توجه به نیاز شهر و درخواست های شهروندان، این امر از سوی مسئولان پیگیری و قراردادهای مربوط به آن در پایان سال گذشته بسته شد.
احمدی نژاد با بیان این که عملیات آماده سازی، تحویل، جابجایی و نصب 50 درصد از این تابلوها ظرف کمتر از دو ماه انجام گرفته است، گفت: باقی این تابلوها آماده است و به زودی عملیات مربوط به تحویل و نصب و جابجایی آنها انجام می گیرد.
وی اذعان داشت: شهر خوانا، به شهری اطلاق می شود که در آن افراد بتوانند با استفاده از علائم و تابلوهای نصب شده در سطح شهر به خوبی مسیریابی کرده و همچنین با مشاهده به موقع علائم راهنمایی و رانندگی ضمن تصمیم گیری درست در رانندگی، نظم لازم در ترافیک شهری را ایجاد کنند.

 

46

کد خبر 776818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =