در ادامه به‌کارگیری مدیران جوان در استان گیلان روز گذشته، دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه عمار مومن زاده سیاهمزگی به‌عنوان سرپرست جهاد کشاورزی جیرده شهرستان شفت منصوب شد.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ بعد از ابلاغ دستورالعمل مصطفی سالاری استاندار گیلان به مدیران دستگاه‌های اجرایی در مورد به‌کارگیری و ارتقای جوانان در ادارات در چند ماه اخیر انتصاباتی ازاین‌دست افزایش‌یافته است.
بر همین اساس با موافقت علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و ابلاغ مجید جباری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شفت، مومن زاده به‌عنوان سرپرست مرکز جهاد کشاورزی دهستان جیرده منصوب شد.

مومن زاده متولد سال ۱۳۶۱ و فارغ‌التحصیل رشته کشاورزی زراعت و اصلاح نباتات است. او همچنین دانش‌آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران است.
در سوابق کاری این مدیر جوان، کارشناس گشت ویژه حفاظت اراضی کشاورزی شفت٬ کارشناس امور اراضی کشاورزی شفت و مسئول امور حقوقی جهاد کشاورزی شفت دیده می‌شود.
مومن زاده یکی از جوانانی است که از بدنه این سازمان در حال ارتقا است. در سابقه او کارشناس ارزیاب چای در شهرستان‌های شفت رشت و فومن از ۸۷ تا ۹۳٬ کارشناس ارزیاب بیمه کشاورزی در بانک کشاورزی شفت و فومن از ۸۸ تا ۹۳٬ کارشناس ناظر برنج در شفت از ۸۷ تا ۹۳ و کارشناس مروج کشاورزی مرکز جیرده و... هم به چشم می‌خورد.

46

کد خبر 776983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =