مرتضی داستانی، مدیرمسئول روزنامه 19 دی قم در یادداشت تازه خود در خبرآنلاین به نقد بیانیه آیت الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان پرداخته است.

این روزنامه نگار پیشکسوت نوشته است: در روزهای گذشته اطلاعیه‌های جداگانه‌ای از سوی جامعه محترم مدرسین و مجلس خبرگان منتشر شد که خلاف انتظار جامعه بود. در شرایطی که دشمن از هر سو دنبال ایجاد تنگنا و سختی برای کشور است و هر روز سنگی جلوی پای دولت و مردم انداخته می‌شود تا جامعه بیشتر عصبانی شود وقتی برخی آقایان هم بیایند توی سر دولت بزنند، بی‌تردید ناخواسته به اهداف دشمنان در آزرده‌تر کردن افکار عمومی کمک کرده‌اند.

وی می افزاید: در ضمن مردم اگر بعضا شک داشتند که برجام منافع کشور را تأمین کرده یا نکرده است، با خروج آمریکا و خوشحالی صهیونیست‌ها و وهابیون، اطمینان کردند که اگر برجام اجرایی می‌شد، حتما منافع غیر قابل انکاری برای ایران داشت که آمریکا علیرغم کارشکنی‌ها و عمل نکردن به مفاد برجام حتی به قیمت پشت کردن به مقررات و عرف بین الملل و تقبیح شدن در افکار عمومی از آن خارج شد. مردم ما می‌فهمند که آمریکا از برجام ناامید شده که از آن بیرون آمده است. آنان انتظار دارند مخالفان و منتقدان برجام امروز دیگر آن را بفهمند.

متن کامل این یادداشت را اینجا بخوانید.

کد خبر 777562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =