ایلنا نوشت: افشانی گفت: شهر تهران با مشکلات عدیده‌ای که گریبان آن را گرفته است مواجه بوده که بدون تعامل ذینفعان امکان حل آنها وجود ندارد. قطعا همه نقش‌آفرینان در اداره امور شهر تهران و ذینفعان باید در کنار هم قدم بردارند. قطعا ناامیدی موجب از بین رفتن بیمار می‌شود.

محمدعلی افشانی (شهردار تهران) پیش از قرائت سوگندنامه خود، در صحن علنی شورای شهر تهران گفت: از امروز همه ما در کنار هم برای آنچه که موجب ارتقای کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان است، تلاش خواهیم کرد.

وی ادامه داد: باید از همه اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش قدردانی کنم که در اقدامی دموکراتیک و بسیار کارشناسانه دومین شهردار خود را انتخاب کردند. در این میان باید از رئیس شورای اسلامی شهر تهران تشکر ویژه‌ای کنم که در تمام طول این فرآیند این مهم را به خوبی مدیریت کردند تا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

افشانی افزود: مسئولیت من سنگین‌تر شد چراکه ۱۹ نفر از اعضای شورا به من رأی دادند و دو نفری که به من رأی ندادند نیز با من مخالف نبودند بلکه علاقه‌ به فرد دیگری داشتند و به آن افراد رأی دادند اما مطمئنا از امروز همه ما در کنار هم برای آنچه که موجب ارتقای کیفیت زندگی و رضایتمندی شهروندان است، تلاش خواهیم کرد.

شهردار تهران با قدردانی از زحمات و خدمات محمدعلی نجفی در دوره مسئولیت‌ خود به عنوان شهردار تهران گفت: ایشان منشأ اقدامات ارزشمندی شدند که بی‌تردید در ادامه کاری که من باید دنبال کنم، تاثیرات بسزایی دارد.

شهردار تهران با اشاره به روز ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها گفت: این روز یادآور حماسه‌ای است که باعث شد سرنوشت شهر تهران و سایر شهرها به دست کسانی سپرده شود که به لحاظ فکری و عملکرد مورد تایید مردم بودند. به این ترتیب مردم اعلام کردند که این افراد را می‌پسندند و ما نیز باید به آنها پاسخ دهیم که قدردان شما با اعمال خویش خواهیم بود.

وی افزود: پیش از ادای سوگند هم به خودم و هم به اعضای شورا اعلام می‌کنم که فراتر از یک سوگند رسمی باید با خود و خدای خود عهد کنیم که منافع مردم را به منافع خود و حزب خود ترجیح دهیم و برای بهبود وضعیت آنها تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه "یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهیم و به نوعی این اقدام ضروری و حیاتی نیز به نظر می‌رسد؛ این است که به عدالت رفتار کنیم"، افزود: شهر تهران با مشکلات عدیده‌ای که گریبان آن را گرفته است مواجه بوده که بدون تعامل ذینفعان امکان حل آنها وجود ندارد. قطعا همه نقش‌آفرینان در اداره امور شهر تهران و ذینفعان باید در کنار هم قدم بردارند. قطعا ناامیدی موجب از بین رفتن بیمار می‌شود.

شهردار تهران ادامه داد: با وجود همه مشکلات در شهر تهران با امید به تعامل؛ امیدواریم که قدم‌های اساسی برای رفع مشکلات برداریم و با عنایت خداوند بتوانیم کارنامه قابل قبولی را برای رضایت مردم ارائه کنیم. حاکمیت قانون، رعایت حقوق انسان‌ها و تعامل منهای تحمیل، سه اصل اساسی من در مدیریت است.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 778200

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =