ایسنا نوشت: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به احتمال ممنوعیت پخش مسابقات فوتبال در کافی شاپ‌ها، نسبت به تبعات اجتماعی و منفی چنین تصمیماتی هشدار داد.

محمد مهدی تندگویان با اشاره به احتمال ممنوعیت پخش مسابقات فوتبال در کافی‌شاپ‌ها گفت: تبعات منفی هر نوع آزادی مشروعی که از جوانان سلب شود، بیشتر از اتفاق و آسیبی است که ممکن است بیافتد. اینکه جوانان جایگاهی را داشته باشند که تحت نظر است، امکان رصد آن هم وجود دارد و وقتی داخل یک کافه عمومی است و کاملا می توان جمع شدن جوانان را در آن پایش کرد خیلی بهتر از آن است که با چنین تصمیماتی این آزادی‌ها را سلب کنیم، آنها را جمع کنیم و به پایگاه های غیر رسمی که قابل رصد نیست، سوق دهیم.

وی در ادامه ادامه تاکید کرد: به نظر من چنین تصمیماتی اشتباه است. مانند موضوع فیلتر کردن تلگرام، یا هر گونه لغو مجوز مانند این، به نظر می‌رسد تبعات اجتماعی و منفی چنین تصمیماتی بیشتر از تبعات مثبت آن باشد.

۴۲۲۳۷

کد خبر 779050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام RO ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
  0 0
  چهارتا کافه دار می تونند از این طریق در آمدی کسب کنند چرا همیشه مسایل منفی رو فقط در نظر می گیرند؟
 • بی نام A1 ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
  0 0
  مشکل اینه که سردمداران نگاه واقع بینانه و کارشناسی شده ای به مسایل اجتماعی ندارن و به دلیل اختلاف طبقاتی شدید بوجود امده بین انها و اکثریت جامعه از مردم و واقعیات جامعه دور شدن