عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: جناح مخالف دولت می‌خواهد به جامعه ثابت کند و بگوید همان‌طور که پیش‌بینی می‌کرد «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره تحلیل سعید حجاریان از چهار سناریو اصولگرایان مبنی بر به استعفا رساندن دولت، اعمال فشار، پرونده سازی و عملیاتی کردن طرح عدم کفایت رئیس جمهور، به خبرآنلاین گفت: به وضوح این تلاش ها علیه دولت از ابتدای دولت یازدهم قابل مشاهده است. برخی تمام همّ و غم‎شان این است که چنین اتفاقاتی بیفتد و دولت زمین بخورد.

وی افزود: تلاش های {جناح مخالف دولت} برای دامن زدن به یأس، سرخوردگی و ناامیدی مردم را می توان آشکارا مشاهده کرد تا به جامعه این فرضیه خود را ثابت کنند و بگونید همان طور که پیش بینی می کردند «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره اعلام پیروزی زودهنگام بیش از 20 میلیون رأیی جناح مخالف دولت برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 نیز گفت: شب انتخابات هم نمی شود چنین پیش بینی هایی را انجام داد چه رسد به آنکه 3 سال دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری بعدی زمان باقی است!

وی درباره ناموفق خواندن دولت از سوی مخالفان به استناد بی اثر شدن برجام، عدم گشایش های اقتصادی در زندگی مردم و عدم حفظ فضای باز در شبکه های اجتماعی، بیان کرد: خیلی ها رأی شان به امید و ادامه سیاست های دولت یازدهم بود؛ چون می دانستند در چه شرایطی دارند رأی می دهند. به عبارت بهتر می خواستند با این رأیی که می دهند خیلی از برنامه ها دیگر پیاده نشود.

عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به آثار منفی ترویج ناامیدی در جامعه گفت: ترویج ناامیدی در جامعه به نفع کشور و نظام نیست، به ویژه بعد تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از برجام باید به درک این مفهوم مشترک برسیم که بیش از پیش نیازمند وفاق، همبستگی و همدلی هستیم. یعنی اگر ریزش سرمایه اجتماعی از دولت اتفاق بیفتد به نفع هیچ کس نیست.

27214

کد خبر 779194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • فرهاد EU ۰۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  24 9
  تغییر بوچود امده دلار شده شش هزار تومن بیکاری و فقر بیشتر شد فیلترینگ اعمال شد شما سرتون رو کردین تو برف. من که دیگه هیچوقت رای نمیدم
 • بی نام A1 ۰۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  17 2
  نگران نباشید می توانند 63 درصد جور کنند.
 • بی نام A1 ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  4 17
  باسلام بنظرمیرسد اقای روحانی خیلی به غربیها دل خوش کرده چه غربیها چه شرقیها حتی روسها همه گوش بفرمان امریکا هستند به اینها هرگزاعتمادنکنید نمیگم بااینها قط رابط کنیم بلکه بایدزیرک بود غربهای هم مامورامریکاه هستند اقای روحانی باسادلوحی گول اینها راخورد مراقب باشیددوباره دردامشان گرفتارنشود که انها مورد اعتمادنیستند وسلام ع ش
 • بی نام RO ۰۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  14 4
  ترویج نا امیدی بیش از اینکه نتیجه تبلیغات رقیب باشه، نتیجه عملکرد خود دولته. اونها عملکرد دولت رو قدری بزرگنمایی میکنن اما حتی به اون هم احتیاجی نیست. تیم اقتصادی کاملا سردرگمه و به معنای واقعی منتظره دست نامریی اوضاع اقتصادی رو بهبود بده. بانک مرکزی حتی در اجرای وظایف روزمره ناتوانه. گمرک پر از کالاهای بلاتکلیفه. وضعیت ارز هنوز پاسخگو نداره.در چنین اوضاعی چشم پوشی از مشکلات و منتسب کردن اونها به تبلیغات خارجی و رقبای داخلی نوعی توهین به مردمه. به جای اینکار از نیروهای متفکر استفاده کنید، نه بله قربانگوهای بی خاصیت.
 • بی نام IR ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  8 8
  کلا توی توهمید یه کار برای مملکت میکردید بعد توهم میزدید کار نمی کنید نشتید فقط حرف میزنید
 • بی نام A1 ۰۷:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  9 13
  مردم کار میخوان از دولت نه اختلاف افکنی و دل بستن به بیگانه و تاراج ملت با قراردادهای ننگین