تسنیم نوشت: وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی می‌گوید شایعات مطرح‌شده در خصوص موکلش به هیچ وجه صحت ندارد و مشایی در سلامت کامل به‌سر می‌برد.

عادل حیدری  در خصوص شایعات مطرح‌شده در روزهای اخیر اظهار کرد: شایعات مطرح‌شده در خصوص موکلش به هیچ وجه صحت ندارد و مشایی در سلامت کامل به‌سر می‌برد.

وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی ابراز کرد: با همکاری بازپرس شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه، روز گذشته (یکشنبه) موفق به ملاقات موکلم در زندان اوین شدم و قریب به یک ساعت با وی گفت‌وگو کردم.

این وکیل دادگستری اضافه کرد: آقای رحیم مشایی در سلامت کامل به‌سر می‌برد و خودشان هم از شنیدن این شایعات متعجب شدند.

حیدری در ادامه خواستار برخورد دستگاه قضایی با شایعه‌سازان که با انگیزه‌های سیاسی دست به شایعه‌پراکنی می‌زنند، شد و ابراز امیدواری کرد به این موضوع در دادسرای فرهنگ و رسانه رسیدگی شود.

حیدری در پاسخ به این سؤال که بازداشت آقای رحیم مشایی ادامه‌دار خواهد بود یا خیر اظهار کرد: قرار بازداشت موقت آقای رحیم مشایی برای یک‌ماه دیگر ابقا شد که به قرار مذکور اعتراض کردیم و امیدواریم در دادگاه قرار صادره نقض و موکل آزاد شود.

26 اسفند ماه سال گذشته بود که پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران از بازداشت اسفندیار رحیم‌مشایی خبر داد و اعلام کرد: رییس دفتر رییس دولت دهم حسب دستور قضایی بازپرس دادسرای عمومی تهران توسط مأمورین پلیس دستگیر و به‌منظور انجام تحقیقات بازداشت شد.

مشایی دو روز پیش از بازداشت با حضور مقابل سفارت انگلستان در تهران، حکم حمید بقایی، معاون سابق احمدی‌نژاد را آتش زد و در ادعاهای خود دستگاه قضایی را متهم کرد که از انگلیس و ملکه آن برای صدور این حکم دستور گرفته است.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 780282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =