سرمربی خارجی در راه تراکتورسازی/ باشگاه گسترش فولاد تبریز را واگذار می کنم

مالک جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز از حضور سرمربی اروپایی یا آمریکای جنوبی از فصل پیش رو در این تیم خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، محمدرضا زنوزی مطلق با بیان اینکه از همان نخست طرفدار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بودم، اظهار کرد: حضور من به عنوان مالک جدید باشگاه تراکتورسازی، اجابت خواسته های مردم و مسئولان استان بوده و با توجه به سابقه حضورم در حوزه های صنعت، اقتصاد و ورزش، در این راه گام برداشتم.
وی با بیان اینکه امروزه در جهان به رشته فوتبال، نگاه صرف فوتبالی نمی کنند، ادامه داد: در کل دنیا، مدیران اقتصادی صنعت فوتبال را اداره می کنند و ما نیز امیدواریم در حوزه صنعت و اقتصاد فوتبال اثر خودمان را بر روی باشگاه تراکتورسازی نیز بگذاریم چرا که هواداران این تیم مستحق بهترین ها هستند.
مالک جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز با اشاره به نتایج ضعیف تراکتورسازی در فصل گذشته تصریح کرد: متأسفانه این تیم، فصل ضعیف و نامیدکننده ای را پشت سر گذاشت اما امروز به هواداران تراکتورسازی، این نوید را می دهم که تولد دوباره ای برای این باشگاه رقم خورده و این تیم را برای قهرمانی خواهیم بست.
وی در ادامه افزود: برای فصل پیش رو، تا دو هفته آینده از کشورهای اروپایی و یا از آمریکای جنوبی سرمربی جدید جذب خواهیم کرد اما تا این مدت یک مربی داخلی توانمند را به عنوان کادر فنی برای جمع کردن تیم به اختیار خواهیم گرفت.
زنوزی مطلق همچنین در ادامه به جذب سه بازیکن تراز اول خارجی برای این تیم خبر داد و گفت: سه بازیکن خارجی با کیفیت به این تیم جذب خواهیم کرد که تاکنون فوتبال ایران چنین بازیکنانی را به خود ندیده است.
باشگاه گسترش فولاد تبریز را واگذار می کنیم
رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک با بیان اینکه نگهداری باشگاه گسترش فولاد هیچ منع قانونی برای این شرکت ندارد، ادامه داد: به دلیل هلدینگ بودن این شرکت، می توانیم هم تراکتورسازی و هم گسترش فولاد تبریز را در اختیار داشته باشم و از این بابت هیچ منع قانونی وجود ندارد.
وی افزود: اما با این حال، قصد داریم تمام توان خود را روی باشگاه تراکتورسازی تبریز متمرکز کنیم و باشگاه گسترش فولاد تبریز را به زودی واگذار می کنیم.
زنوزی مطلق در ادامه با بیان اینکه اولویت نخست واگذاری این باشگاه به مالکان کلانشهر تبریز است، ادامه داد: اولویت واگذاری این باشگاه پس از تبریز، استان های آذربایجان غربی، اردبیل و همچنین شمالغرب کشور است.
وی در خاتمه اظهار کرد: واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز به بخش خصوصی، یکی از بزرگترین حرکت ها در راستای خصوصی سازی ورزش است که ما نیز این اعتماد را پاس خواهیم داشت.

 

46

کد خبر 780439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =