بیست و سومین جلسه کار گروه اجرایی و فنی به منظور رفع موانع اجرایی و راه اندازی پروژه خط 2 سازمان حمل و نقل ریلی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: بیست و سومین جلسه کار گروه اجرایی و فنی جهت رفع موانع اجرایی و راه اندازی پروژه خط 2 سازمان حمل ونقل ریلی در سالن جلسات سازمان با حضور احد رسولی، عضو ناظر شورای اسلامی شهر کرج در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج برگزار شد.
در اين جلسه پيمانكار، گزارش پيشرفت عمليات اجرایي پروژه در بخش ساخت را ارایه كرد و گزارش نهايي سازي طراحي ها به منظور برطرف سازي موانع ادامه طراحي ها و تكميل آنها در بخش ساخت توسط مشاور كارفرما صورت پذيرفت.
در ادامه جلسه آخرين وضعيت املاك تحويل شده به پيمانكار و آغاز عمليات اجرايي در آنها ارایه شد.
مصوبات اين جلسه به كارگيري اساتيد مجرب جهت آموزش پيمان و رسيدگي به پروژه و نيز نهايي سازي تعداد ناوگان مورد نياز جهت بهره برداري فاز يك (ايستگاه ٤٥ گلشهر تا چهار راه طالقاني)، همچنين مراحل تملک اراضي مورد نياز دپوي كمالشهر جهت تأييد نهايي اراضي بود.
در ادامه رسولي از دغدغه هاي شورا برای هم فكر بودن كارفرما، مشاور و پيمانكار سخن گفت و افزود: این مهم باعث سريعتر شدن پيشرفت كار و برطرف شدن موانع و بهره برداري برای استفاده مردم كرج از مترو مي شود.
علی اصغر صلواتي، سرپرست سازمان حمل و نقلي شهرداري كرج گفت: با تمام توان براي پيشبرد كار تلاش مي كنيم تا شهروندان از نعمت مترو بهره مند شده و شهري بدون ترافيك و آلودگي داشته باشيم.

 

46

کد خبر 780784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =