رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: این تعداد جواز، با سرمایه گذاری 956 میلیارد ریالی صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد افزایش داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی صنعت ، معدن وتجارت استان ، نعیم امامی افزود: عمده جواز‌های صادر شده در رشته های صنایع معدنی کوچک، صنایع شیمیایی، پلیمری، لوله و بسته بندی است.

وی با اشاره به بهره برداری از 50 طرح صنعتی تا پایان امسال، گفت: هم اکنون 917 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 130 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی 20 هزار و 732 نفر در چهارمحال و بختیاری در دست اجراست.

امامی با اشاره به اینکه عمده طرح‌های مورد بهره‌برداری امسال در زمینه‌های صنایع فلزی، کانی‌های غیر فلزی، معدنی، چوب و پتروشیمی هستند، افزود: طرح پتروشیمی لردگان با 30 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری مهم ترین طرح قابل افتتاح تا پایان امسال است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: پارسال 50 واحد راکد و تعطیل با سرمایه گذاری 745 میلیارد ریال و اشتغالزایی 257 نفر، احیا و به چرخه تولید بازگشت.

 امامی افزود: یک هزار و 80 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری در قالب 20 شهرک صنعتی به طور متوسط با 50 درصد از ظرفیت تولید، فعالیت می کنند.

46

کد خبر 780788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =