در روز جمعه ۱۱خرداد، اخباری درباره بارش شدید در هفت استان، وقفه در کار فرودگاه امام خمینی(ره) و نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها از پربازدیدها بود.

در سرویس سیاست، خبری با عنوان فوکویاما: ایران به سمت انقلاب اجتماعی و انفجار می‎رود پربازدیدترین خبر بود. کاربران این سرویس همچنین روی نقل قولی از پرویز سروری با تیتر رهبر انقلاب از مسئولان کشور قطع امید کرده‎اند کلیک کردند. والدین پسران آسیب‎دیده در مدرسه غرب‌تهران به کمیسیون اصل۹۰ شکایت کنند هم پربازدید شد.

در سرویس اقتصاد، اعلام مصادیق پول‌شویی مرتبط با ارز همراه مسافر توجه کاربران را در پی داشت. وقفه ۴ ساعته در کار فرودگاه امام خمینی(ره) نیز نگاه‌ها را به خود جلب کرد. کاربران همچنین روی خبر پراید قبلا ۵۶ سکه قیمت داشت، الان ۱۳ سکه نیز کلیک کردند.

در سرویس فرهنگ، بسیاری خواستند دلیل سانسور سریال ماه رمضانی تلویزیون را بدانند. تعداد زیادی از کاربران نیز روی خبر آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می‌کند کلیک کردند. عکسی از لذت‌بخش‌ترین سلفی دنیا که بازیگر سرشناس گرفت نیز توجه تعداد دیگری از مخاطبان را در پی داشت.

در سرویس جامعه، مخاطبان برای یافتن پاسخ این سوال که پزشکی قانونی چطور تجاوز را تشخیص می‌دهد؟ روی این خبر کلیک کردند. بارش باران شدید در هفت استان نیز دیگر خبر پربیننده این سرویس بود. اجرای نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها از شنبه هم توجه عده دیگری را در پی داشت.

در سرویس بین‌الملل، ترامپ، اروپا را غافل‌گیر کرد پربازدیدترین خبر بود. در ادامه، کاربران روی خبر  پنتاگون، بشار اسد را تهدید کرد کلیک کردند. سوگند خوردن نخست وزیر ایتالیا هم مورد توجه قرار گرفت.

در سرویس ورزش، کاربران برای یافتن پاسخ چه بلایی بر سر مهدی طارمی آماده آمده؟ روی این خبر کلیک کردند. بیانیه مهم فدراسیون فوتبال درباره بازی یونان و کوزوو دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود. پیام خداحافظی فرشاد احمدزاده نیز توجه کاربران را برانگیخت.

در سرویس طنز و کاریکاتور، ناصر ملک‌مطیعی این‌طوری به تلویزیون برگشت! نگاه‌ها را به خود جلب کرد.

57244

 

کد خبر 781001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =