در مراسمی به میزبانی باشگاه سایپا از 2 دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان و کمک داور حاضر در جام جهانی آفریقای جنوبی تقدیر شد.

در این مراسم که از سوی هیات مذهبی جامعه اسلامی فدراسیون فوتبال و با همکاری باشگاه سایپا در محل سالن چند منظوره این باشگاه برگزار شد، از فرامرز ظلی و احمدرضا عابدزاده (2 دروازه بان اسبق تیم ملی) حسن کامرانی فر(کمک داور حاضر درجام جهانی 2010) و علی ایلکا (مسئول پیشین حراست فدراسیون فوتبال) تقدیر شد.

قرار بود در این مراسم از ناصرحجازی دروازه بان پیشین تیم ملی و باشگاه استقلال نیز تقدیر شود که وی به دلیل کسالت در این مراسم حضور نداشت و مالک، مسئول فرهنگی باشگاه استقلال جایزه ویژه حجازی را دریافت کرد. محمدمایلی کهن نیز در این مراسم حضور نداشت.

همچنین در این مراسم آرش کوشا مدیرعامل باشگاه سایپا و شماری از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه، مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون، غلامرضا بهروان یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون، محمود فکری مربی استقلال، مجتبی تقوی مشاور مدیر عامل در تیمهای پایه سایپا ، تیم ملی بانوان زیر 19 سال ایران و شماری از بازیکنان تیمهای پایه سایپا حضور داشتند.

کد خبر 78517

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =