دستیار ویژه رئیس‌جمهور گفت: دولت برای اصلاح تصویرسازی خشن از شهر مشهد چه کار کند؟ اتفاقاتی که می افتد خارج از چارچوب ساختار و تشکیلات دولتی است بنابراین در محدوده اختیارات دولت نیست.

شهیندخت مولاوردی درباره حرکت های تند افراطی منتسب به برخی افراد در مشهد همچون طومارنویسی و ارسال پیامک های تهدیدآمیز به نمایندگان و شکل گیری تصویری خشن از این شهر در ذهن جامعه به خبرآنلاین گفت: مجموعه شواهد و قرائنی که ارائه می شود و به اثبات می رسد این ذهنیت را تقویت می کند.

وی افزود: قطعا این ذهنیت با تصور و تصویری که ما از مردم خراسان رضوی، شهر مشهد و افتخار آن شهر یعنی امام رئوف، امام رضا (ع) داریم نمی خواند بنابراین اصلا تصویرسازی خشن از مشهد با این ویژگی همخوانی ندارد اما نمی دانم چه باید کرد.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره نقش دولت برای اصلاح تصویرسازی نادرست از شهر مشهد افزود: دولت چه کار کند؟ اتفاقاتی که می افتد خارج از چارچوب ساختار و تشکیلات دولتی است بنابراین در محدوده اختیارات دولت نیست. امیدواریم این اقدامات به حداقل ممکن برسد و این ذهنیت ها انشاءالله اصلاح شود.

29214

کد خبر 785449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
    4 2
    والا به خدا جرات نمی کنم برم مشهد برای زیارت. می ترسم در هتل یا خیابان برخورد ناهنجار با من صورت بگیره چون عده ای در آن شهر درست مثل صهیونیست ها مشهد را مال خودشان می دانند و حقی برای سایر ساکنین آن قائل نیستند.