لئوناردو پادوانی درباره جام جهانی گفت: موتور برزیل روشن شده و تا قهرمانی خاموش نمی‌شود.

روزنامه خبرورزشی نوشت: لئوناردو پادوانی امید زیادی داشت تیم ملی ایران بتواند پرتغال را شکست بدهد ولی معتقد بود این کار خیلی سختی است. او درباره برزیل و برد احساسی این تیم مقابل کاستاریکا هم حرف زد. این بازیکن با احساس برای روزبه چشمی هم آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کرد.

امشب تیم ملی ایران با پرتغال بازی دارد. این مصاف را چطور ارزیابی می‌کنی؟
بازی خیلی مهمی است البته اگر بخواهیم به نام و جایگاه دو تیم فکر کنیم متوجه می‌شویم که پرتغال تیمی بزرگ با ستاره‌هایی است که معروف‌ترین آن‌ها کریستیانو رونالدو است. پرتغال پس از دریافت ۳ گل از اسپانیا موفق شد سه گل به این تیم بزند و چنین تیمی به شدت می‌تواند برای ایران خطرناک باشد.

فکر می‌کنی چه روشی برای رویارویی با این تیم بهتر است؟
قطعاً روز سخت مدافعان تیم ایران است البته در دو بازی قبل هم دیدیم که تیم ایران در دفاع تیمی بسیار با دقت و تاکتیکی کار می‌کند و با این روند بازیکنان ایران حتماً می‌توانند باز هم روبه‌روی یکی دیگر از تیم‌های خوب این جام موفق کار کنند.

دفاع ایران در دیدار با اسپانیا را چطور ارزیابی کردی؟
هر دو دفاع میانی تیم عالی بودند. در کناره‌ها هم خوب کار شد و در مجموع دفاع جانانه‌ای روبه‌روی ستاره‌های اسپانیا انجام دادند. حسینی و پورعلی‌گنجی اشتباه خاصی نداشتند و عزت‌اللهی و ابراهیمی هم در جلوی دفاع خیلی خوب کار کردند. با این رویه می‌توانید در دیدار با پرتغال امتیاز بگیرید. من که فکر می‌کنم ایران حتی می‌تواند پرتغال را شکست بدهد.

اما آن‌ها هم برای صعود سرشار از انگیزه هستند.
من در نیمه دوم بازی با اسپانیا دیدم که قوای تهاجمی تیم ایران خیلی خوب است. امیری، طارمی و آزمون به خوبی بهترین دفاع دنیا را آزار دادند و، چون پرتغال هم برای برد حمله می‌کند حتم دارم روی ضد حملات می‌توانید به گل برسید. در بازی با اسپانیا هم توپ را وارد دروازه‌شان کردید ولی آفساید بود. همین هم کم نیست که چند بار دخئا را به دردسر انداختید.

پرتغال به برزیل اروپا معروف است. تو دوست داری این تیم به ایران ببازد؟
وقتی در تورنمنتی برزیل حضور داشته باشد فقط دوست دارم این تیم ببرد و اگر در این دیدار هم دوست دارم پرتغال نتیجه نگیرد برای این است که دوستانم در تیم ملی ایران بازی می‌کنند. امیدوارم ابراهیمی، حسینی و منتظری شب موفقی را داشته باشند.

چشمی هم که مصدوم شد!
برای روزبه متأسفم. او مهم‌ترین روز‌های زندگی اش را از دست داد. البته می‌دانم که او غیرت زیادی دارد و حتماً باز هم با قدرت برمی گردد.

برزیل - کاستاریکا را دیدی؟
اعصابم خرد شد! برایم عجیب بود که چرا موقعیت‌های‌مان یکی پس از دیگری از دست می‌رفتند! واقعاً نیمار حق داشت آن همه گریه کند. فشار زیادی روی اوست و همه برزیل از این بازیکن توقع داشتند که در آن شرایط کاری کند.

بازی برزیل با صربستان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
قطعاً می‌بریم. موتور برزیل از نیمه دوم بازی با کاستاریکا روشن شده و دیگر تا رسیدن به قهرمانی خاموش نمی‌شود.

43503

کد خبر 786025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =