فرماندار لاهیجان گفت: بنده نسبت به مسائلی که مرتبط به آرامش و آسایش مردم باشد بسیار حساسم و صبح فردا پی گیری‌های لازم در خصوص قطعی برق را مجدداً انجام خواهم داد تا انشالله دیگر شاهد آن نباشیم.

امیر جانبازی در رابطه با قطعی‌های برق اخیر شهرستان لاهیجان در گفت‌وگو با «خبرآنلاین گیلان» عنوان کرد: طی چند ماه گذشته پیگیری‌های زیادی انجام شد و طی جلسه با مهندس بلبل آبادی قول رفع هرچه بیشتر مشکلات برق شهرستان لاهیجان موردتوجه شرکت برق استان قرار گرفت .
وی افزود: به جهت افزایش پایداری شبکه توزیع برق و جلوگیری از قطع برق مشترکین محترم شهرستان لاهیجان، این شرکت نسبت به افزایش ظرفیت برق شهرستان فوق‌الذکر از طریق اجرای پروژه جایگزینی دو دستگاه ترانسفورماتور ۳۰ مگاولت آمپر با دستگاه ترانسفورماتور ۴۰ مگاولت آمپر با استفاده از امکانات موجود (به ارزش ۵۵ میلیارد ریال) در پست ۶۳/۲۰ کیلوولت لاهیجان ۱ اقدام نموده که موجب افزایش ۲۰ مگاولت آمپری (۳۳درصدی) ظرفیت توان الکتریکی در پست فوق‌الذکر و ۱۶.۵ درصد در بخش فوق توزیع شهرستان لاهیجان شده است.
فرماندار لاهیجان بابیان اینکه در رابطه با قطعی برق تذکرات لازم داده‌شده است، اظهار داشت: به دلیل بروز مشکلاتی در شبکه شاهد قطعی برق در برخی نقاط شهرستان بودیم که با توجه به گرمای هوا و در راستای حفظ آرامش و آسایش شهروندان خواستار رفع هرچه سریع‌تر مشکلات شدیم.
وی افزود: بنده نسبت به مسائلی که مرتبط به آرامش و آسایش مردم باشد بسیار حساسم و صبح فردا پی گیری‌های لازم در این خصوص را مجدداً انجام خواهم داد تا انشالله دیگر شاهد قطعی برق در شهرستان نباشیم.
جانبازی از مردم خواست با توجه به فصل تابستان و گرمای سال‌های اخیر از مصرف بیش‌ازحد برق خودداری کنند تا شاهد خدمات هرچه بیشتر دولت و شرکت برق به هم‌وطنان و همشهریان عزیز باشیم.

 

 

46

کد خبر 786337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =