کارشناسان سازمان برنامه و بودجه با توجه به فضای جدید اقتصادی کشور تاکید کردند، تمامی توان کارشناسی و علمی خود را به کار خواهیم گرفت تا برنامه‌های اجرایی مورد نظر را حداکثر تا هفته آینده تدوین کنیم.

به گزارش خبرآنلاین، کارشناسان و مدیران سازمان برنامه‌وبودجه در بیانیه‌ای با تأکید بر آمادگی کامل برای مواجهه با دسیسه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان میهن عزیزمان در بیانیه‌ای تصریح کردند: حال که رئیس جمهور محترم در خصوص برخی اقدامات ازجمله کاهش هزینه‌ها و ایجاد اشتغال سازمان را مکلف به ارائه برنامه‌ای جدید کرده‌اند ما مدیران و کارشناسان سازمان برنامه‌وبودجه اعلام می‌داریم تمامی توان کارشناسی و علمی خود را به کار خواهیم گرفت تا برنامه‌های اجرایی موردنظر را حداکثر تا هفته آینده تدوین و تقدیم نماییم.

در ادامه این بیانیه آمده است: رجا واثق داریم که این بار نیز با همدلی و امید و دوشادوش یکدیگر می‌توانیم با سربلندی و افتخار مشکلات را از پیش رو برداریم.

در این بیانیه از آحاد مردم عزیز ایران خواسته‌شده است در صورتی که ایده نوینی برای مدنظر قرار دادن در 5 بسته عملیاتی جدید این سازمان شامل حوزه‌ها و موضوعات بودجه، مدیریت نقدینگی، تولید، اشتغال و حمایت از اقشار کم‌درآمد دارند، از طریق وبگاه سازمان به نشانی mporg.ir در اختیار سازمان برنامه‌وبودجه قرار دهند.

 

223223

کد خبر 786797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =