درحالیکه شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی قطعی برنامه ریزی برق را بصورت رسمی اعلام نمی کند ولی به نظر می رسد این اتفاق در حال رخ دادن است و مردم مجبورند با این اتفاق کنار بیایند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، بر طبق آمارهای رسمی وزارت نیرو بارش های استان آذربایجان غربی نسبت به میانگین بلندمدت افزایشی حدود ۳۰ درصد را داشته است ولی میزان بارندگی در سایر نقاط کشور به شکل فزاینده ای از میانگین بارش بلند مدت و سال گذشته کمتر است.

با این حال درحالیکه مسئولین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و در راس آنها وزارت نیرو از نداشتن قطعی در فصل تابستان درصورت صرفه جویی ۱۰ تا ۲۰ درصدی مشترکان خبرداده بود با این حال از هفته گذشته تاکنون، قطعی های پراکنده و برنامه ریزی شده در نقاط مختلف استان همگام با سایر نقاط کشور آغاز شده و مردم در گرمای طاقت فرسای فصل تابستان بالاجبار باید قطعی برق را نیز تحمل کنند.

این در حالیست که اگر این قطعی توسط مسئولین ذیربط بصورت رسمی اعلام و برنامه قطعی بر اساس مناطق نیز منتشر شود می توان برنامه‌ریزی بهتر و مناسب تری توسط مردم برای آمادگی جهت این اتفاق رخ دهد ولی همچنان مدیران شرکت توزیع برق اصرار دارند که تا اعلام قطعی توسط وزارت نیرو، روزه سکوت بگیرند.

امیدواریم مسئولین، هرچه سریع تر نسبت به اعلام رسمی برنامه زمان بندی قطعی برق مبادرت ورزند.

تصویری از یک جلسه در فضای تاریک (قطعی به یکباره برق بدون اعلام قبلی)

 

46

کد خبر 787180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =