کریستیانو رونالدو ستاره سریال فیسبوک می‌شود

فیسبوک در نظر دارد با به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو گام بزرگی در جهت تولید محتوای ارژینال برای تلویزیون اینترنتی خود بردارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غول بزرگ شبکه‌های اجتماعی در فکر تولید سریالی مستند از کریستیانو رونالدو برای سرویس «فیسبوک واچ» است.

قرار است «فیسبوک واچ» پلتفرمی ویدئویی با محتوایی از نوع تولیدات شبکه‌های تلویزیونی مشهور باشد. فیسبوک در نظر دارد برای به موفقیت رساندن این پروژه روی ستاره سرشناس پرتغالی فوتبال سرمایه‌گذاری کند. بر اساس اخبار منتشر شده فیسبوک برای یک برنامه ۱۳ قسمتی در سبک ریالیتی‌شو پیشنهاد ۱۰ میلیون دلاری به رونالدو ارائه کرده است.

کریستیانو رونالدو پرطرفدارترین ورزشکار در شبکه اجتماعی فیسبوک است که در صفحه رسمی خود بیش از ۱۲۰ میلیون دنبال‌کننده دارد.

فیسبوک در سریال مستند رونالدو، شیوه ساختی را پی می‌گیرد که در سریال مستند «تام علیه زمان» به موفقیت رسید. در سریال «تام علیه زمان» زندگی تام بریدی بازیکن ۴۰ ساله فوتبال آمریکایی درون و بیرون زمین بازی در طول ۱۸ فصل حضورش در مسابقات حرفه‌ای به تصویر کشیده می‌شود.

سریال «تام علیه زمان» از ژانویه گذشته در سرویس ویدئویی «فیسبوک واچ» پخش می‌شود و از آن زمان تا کنون در فیسبوک بیش از ۵۲ میلیون بازدید داشته است.

منبع: ورایتی / ۵ جولای

241241

 

 

 

کد خبر 788150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =