پروژه فیبر نوری شهر ارومیه با امضای قراردادی فی مابین شهرداری ارومیه و شرکت ایرانسل در راستای هوشمند سازی شهر ارومیه کلید خورد .

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی،  در پروژه فیبر نوری شهر ارومیه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با کمک شهرداری ارومیه ساختار زیرساخت ارتباطات شهر ارومیه را تقویت خواهد کرد.

محمد حضرت پور، شهردار ارومیه در نشستی با مدیر عامل شرکت ایرانسل و هیئت همراه، با اشاره به امضای قرارداد پروژه فیبر نوری شهر، بیان کرد: شهرداری ارومیه با مشارکت ایرانسل با اجرای پروژه فوق در راستای تحقق شهر هوشند قدم بر خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پروژه فیبر نوری شهر ارومیه در ۶۷ کیلومتر اجرا می شود، بیان کرد: پروژه فوق با صرف اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد تومان در طول مدت یک سال اجرا خواهد شد و بزودی نیز طرح وارد فاز اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه برای تحقق شهرهوشمند باید امکانات زیر ساخت ای را توسعه داد تا شهروندان از خدمات الکترونیک بهره کافی را ببرند، افزود: شهرداری ارومیه در تلاش است در این زمینه گام برداد تا ۱۲۳ نوع خدمتی که به مردم ارائه می دهد درآینده بصورت الکترونیک باشد .

در این نشست محمد حضرت پور شهردار ارومیه، اقدامات شرکت ایرانسل در خدمات دهی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر ضریب پوشش نفوذ ایرانسل در شهر ارومیه ۹۸ درصد است که ان شالله به ۱۰۰ درصد خواهد رسید .

وی خاطر نشان کرد: با اجرای پروژه فیبر نوری شهر ارومیه در راستای تحقق درامدهای پایدار برای مدیریت شهری گام بر می داریم.

۴۶
کد خبر 788449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =