ستاد استانی بازآفرینی شهری پایدار با ریاست جناب آقای مهندس اسلامی استاندار محترم و با حضور جناب آقای مهندس نبیان معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی استان، مدیران کل دستگاه های استانی عضو و همچنین فرمانداران و شهرداران در محل استانداری مازندران برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین منطقه  مازندران ،جناب آقای مهندس اسلامی استاندار محترم ضمن تاکید بر اقدامات مشترک و همزمان دستگاه ها در محدوده بافت های فرسوده و ناکارآمد شهرهای استان، هدفمند نمودن بودجه ها و تخصیص اعتبارات را در راستای رسیدن به اهداف بازآفرینی بسیار مهم دانست و از برنامه ملی بازآفرینی به عنوان نقطه عطفی در تحولات محلات مذکور نام برد.
وی ضمن تاکید بر تحقق اجرای مفاد برنامه ششم توسعه و سند ملی راهبردی احیاء، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و آئین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار ، برنامه ریزی برای جلوگیری از شکل گیری محلات ناکارآمد جدید را یک امر مهم برای تمامی دستگاه های استانی و شهرستانی دانست.
در ادامه مهندس نبیان معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات دستگاه ها در خصوص احیاء ، بهسازی و توانمند سازی محلات هدف باز آفرینی شهری پایدار استان ، تعامل و هماهنگی بین دستگاه های ذیربط و اقدامات مشترک و همزمان در محلات هدف را بسیار مهم دانست و از آن به عنوان یک راهبرد قطعی در ارتقاء کیفیت محلات هدف نام برد.
همچنین مهندس عبدالله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان، به تشریح ساختار و مفاهیم بازآفرینی شهری پایدار و اقدامات انجام گرفته در محلات هدف شهرهای استان پرداخت و در ارتباط با فرآیند اجرایی شدن پروژه های مختلف در محلات هدف استان توضیحاتی را ارائه و ابراز امیدواری نمود با برنامه ریزی های به عمل آمده شاهد تغییرات و تحولات خوبی در محلات هدف شهرهای استان باشیم .
گفتنی است در پایان نشست مذکور فرمانداران و شهرداران و سایر اعضا نقطه نظرات خود را در ارتباط با مسائل پیش رو در محلات هدف بیان و تصمیماتی مختلفی گرفته شد.

 

46

کد خبر 789035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =