مشکلات صنعت البرز در کلینیک صنایع بررسی می شود

ایرنا نوشت: جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین البرز گفت که مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی در این استان در کلنیک صنایع بررسی می شود.

عباس نمکی در حاشیه بازدید از شرکت تولید کننده پوشاک در شهرک صنعتی نظرآباد در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در این کلینیک آسیب ها، مشکلات و موانعی که بر سر راه تولید کنندگان و واحدهای تولیدی در استان قرار دارند، عارضه یابی و نسبت به ارائه راهکار و برطرف ساختن آنها اقدام می شود.
وی اضافه کرد: در کلینیک صنایع استان بررسی می شود که چگونه می توان با ساده ترین روش و قیمت های پائین نیازهای واحدهای تولیدی را برطرف کرد.
نمکی گفت: برخی از شرکت ها مواد اولیه شان را از کشورهای دیگر وارد می کنند و پس از تولید کالا، دوباره به همان کشور برگشته و با زدن برچسب و هزینه های گزاف بار دیگر به کشورمان برمی گردد، یکی از اهداف کلینیک صنایع این است که این مساله حل شود.
وی ادامه داد: بسیج حلقه متصله بین سازمان و گروه های مختلف است که با ظرفیت هایی که داریم ارزیابی کرده که مشکل کجا قرار دارد، مشکل امروز واحدهای تولیدی ما در عرضه و تقاضا است و نه مشکلات اعتباری، که در این کلینیک بررسی شده و با تعامل که بین دستگاه ها ایجاد می شود این موانع برداشته می شود.
جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در بسیج اقشار و متخصصین البرز در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اشاره و اظهار داشت: در صورتی که بتوانیم اعتماد مردم را نسبت به کالاهای تولید داخل جذب کنیم می توانیم در این راه بسیار موفق تر از همیشه عمل کنیم.
وی ادامه داد: تولید کنندگان داخلی هر چه را که دارند در طبق اخلاص می گذارند و هدف ما این است که با حمایت از آنها بتوانیم علاوه بر برندسازی اسلامی، تولیدات داخلی مان نیز گسترش یابند.
نمکی گفت: اقتصاد ملی و مقاومتی مد نظر رهبری یعنی اینکه از توان داخلی خودمان استفاده کرده و متکی به خارج نباشیم، حتی اگر تولیدات داخلی گران تر هم باشد باید در این مقطع به سمت تولیدات داخلی رفته تا پا گرفته و بسترهای لازم ایجاد شوند تا در آینده تولیدات داخلی ما بتوانند علاوه بر برندسازی، کالاها را با قیمت مناسب تر به مردم ارائه دهند.

 

46

کد خبر 792882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =