۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵

ایرنا نوشت: فرماندار سرپل ذهاب گفت: خبر انتشار یافته در برخی رسانه های محلی و شبکه های اجتماعی مبنی بر خودکشی 2 دختر نوجوان در این شهرستان صحت ندارد.

محبت جمالی نیا گفت: براساس استعلام های صورت گرفته از شهرستان و بررسی های به عمل آمده ، هیچ مورد اقدام به خودکشی در این شهرستان صورت نگرفته و خبر درج شده در برخی رسانه های محلی صحت ندارد.
روز گذشته خبری مبنی بر خودکشی 2 دختر 16 و 17 ساله در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب به علت فشارهای روحی در برخی شبکه های اجتماعی و رسانه های محلی منتشر شده بود.
فرماندار سرپل ذهاب همچنین در خصوص انتشار خبر مربوط به پیدا شدن گلوله توپ به جا مانده از دوران هشت سال دفاع مقدس در جریان ساخت یک واحد مسکونی در یکی از روستاهای این شهرستان در برخی شبکه های اجتماعی ، اظهار داشت: تاکنون گزارشی مبنی بر پیدا شدن گلوله توپ در هیچ یک از مناطق این شهرستان به هیچ نهادی اعلام نشده است.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله و 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشت.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده اند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت و 48 کیلومتر مرز با عراق دارد.

۴۲۲۳۸

کد خبر 793322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =