۰ نفر
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۰

به مسعود سلطانی‌فر بابت حمایت‌هایش از استقلال و پرسپولیس حق می‌دهیم و او را درک می‌کنیم که می‌خواهد در این شرایط، تنش را از بین ببرد و اوضاع فوتبال را آرام نگه دارد، اما واقعیت این است که مدیران دو باشگاه سرخابی نباید اجازه بدهند وزیر تا این حد، سطح خود را پایین بیاورد و در جزئیات دخالت کند.

به جبران اشتباه وحشتناک آن‌ها که دوربین به دست گرفتند و از هواداران معترض استقلال فیلم برداشتند و مردم را به برخورد امنیتی تهدید کردند، وزیر ورزش دیروز پی‌گیر ماجرای انتقال مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن به استقلال شد تا به نوعی از هواداران استقلال دل‌جویی کند و روی عملکرد ضعیف افتخاری و توفیقی و اشتباه عجیب امیرحسین فتحی، سرپوش بگذارد. حالا لابد قرار است هواداران پرسپولیس به وزیر حمله‌ور شوند و او را بابت همکاری‌اش با استقلال سرزنش کنند، همان‌طور که وقتی پرسپولیس، سروش رفیعی و مهدی ترابی را خرید، هواداران استقلال به وزیر معترض شده بودند.

به مسعود سلطانی‌فر بابت حمایت‌هایش از استقلال و پرسپولیس حق می‌دهیم و او را درک می‌کنیم که می‌خواهد در این شرایط، تنش را از بین ببرد و اوضاع فوتبال را آرام نگه دارد، اما واقعیت این است که مدیران دو باشگاه سرخابی نباید اجازه بدهند وزیر تا این حد، سطح خود را پایین بیاورد و در جزئیات دخالت کند. سلطانی‌فر وقتی به ورزش آمد، درباره کلیات حرف زد و این نوید را داد که وزیر تنش و جزئیات نیست، اما عملکرد ضعیف برخی مدیران زیردست او که انصافاً هیچ درک درستی از جایگاه خود ندارند، وزیر را ناچار کرد گاهی اوقات مثل همین حالا به موارد پیش پا افتاده ورود کند و ناخواسته مقابل طرفداران فوتبال قرار بگیرد.

آن‌هایی که می‌گویند مردم چرا تا تقی به توقی می‌خورد و مشکلی برای استقلال و پرسپولیس پیش می‌آید، به صفحه وزیر ورزش در شبکه‌های اجتماعی هجوم می‌برند و مطالبات خود را از شخص اول ورزش می‌خواهند، اول باید یقه مدیران باشگاه‌ها را بگیرند که با غفلت یا ناتوانی خود، پای وزیر را به هر ماجرای جزئی و سطحی می‌کشانند.

* این یادداشت در سرمقاله دوشنبه ۸ مرداد روزنامه خبرورزشی چاپ شده است.

کد خبر 793696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =