در روز یکشنبه ۱۴ مرداد، پیام انگلیسی احمدی‌نژاد به ترامپ، قیمت‌های نجومی آپارتمان‌های تهران و نظر مجری زن درباره صحنه جنجالی سریال «پدر» مورد توجه کاربران قرار گرفتند.

در سرویس سیاست، پاسخ رئیس کمیسیون امنیت ملی به سخنان امام جمعه بابل در صدر مطالب نشست. در ادامه، کاربران روی پیام انگلیسی احمدی‌نژاد به «ترامپ»، «مادورو» و مردم جهان کلیک کردند. مطلبی با تیتر جنجال در مجلس بر سر حساب‌های سپرده قوه قضائیه نیز مورد توجه قرار گرفت.

در سرویس اقتصاد، خبری با عنوان قیمت‌های نجومی برای آپارتمان‌های تهرانی بیننده زیادی داشت. کاربران همچنین روی ریزش ادامه دار قیمت‌ها در بازار کلیک کردند. شمارش معکوس برای رونمایی از بسته ارزی بانک مرکزی هم نظرات را به خود جلب کرد.

در سرویس فرهنگ، بسیاری خواستند بدانند استعداد غافلگیرکننده کمدین «خنداننده‌شو» «خندوانه» چیست؟ در ادامه، نظر مجری زن درباره صحنه جنجالی سریال «پدر» توجه مخاطبان را جلب کرد. فیلم سانسور شده خوانندگی سحر قریشی در یک برنامه هم دیدنی شد.

در سرویس جامعه، ویلای شخصی آقای رییس در باغ وحش مشهد مورد توجه قرار گرفت. چوپانی که این بار واقعاً سکه‌های ۱۲۰۰ ساله پیدا کرد، دیگر خبر پربازدید این سرویس بود. در ادامه، مدل موهایی که شما را پیرتر از سن تان نشان می دهد خواندنی شد.

در سرویس بین‌الملل، ترامپ به تهران می‌آید؟ در صدر اخبار نشست. حاکم دبی عملکرد سیاسیون عرب را به باد انتقاد گرفت، دیگر خبر پربازدید این سرویس بود. تحلیل روزنامه اسپانیایی درباره سیاست ترامپ در قبال ایران هم بازدید زیادی داشت.

در سرویس ورزش، مطلبی با تیتر  حکم شوکه‌کننده کمیته اخلاق مورد توجه بسیاری قرار گفت. همچنین  معرکه‌گیری جدید علی فتح‌الله‌زاده برای دلبری از استقلالی‌ها نگاه‌ها را به خود جلب کرد. محرومیت مسلمان و کعبی برای کدامیک از این شایعات؟  دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود.

57243

کد خبر 794776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =