در روز شنبه ۱۳ مرداد، نظر مردم درباره مذاکره با آمریکا، خاطرات یک هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون و مسدود شدن مسیرهای منتهی به گوهر دشت، نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کردند.

در سرویس سیاست، ترامپ‌ خواست‌ به‌ تهران‌ بیاید او را بپذیریم و امنیتش‌ را تأمین‌ کنیم در صدر مطالب نشست. در ادامه، کاربران روی مردم درباره مذاکره با آمریکا چه می‌گویند؟ کلیک کردند. مطلبی با تیتر  عده‌ای که شرف و شعور سیاسی ندارند، می‌گویند مذاکره کنیم نیز مورد توجه قرار گرفت.

در سرویس اقتصاد، خبری با عنوان ورود ۵ فروند هواپیمای نو به آسمان ایران بیننده زیادی داشت. کاربران همچنین روی سقوط آزاد نرخ خودروهای داخلی کلیک کردند. ایران ۱۰۰ سال پیش چه کالاهایی صادر می‌کرد؟ هم نظرات را به خود جلب کرد.

در سرویس فرهنگ، بسیاری خواستند بدانند کدام بازیگر مشهور زن ایرانی به شوهر و مادر شوهرش چاقو زد؟! در ادامه، خبر رسید کمدی‌ها هم حریف «هزارپا» و عطاران نمی‌شوند. خاطرات دور و نزدیک یک هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون هم خواندنی شد.

در سرویس جامعه، تراس‌های شگفت‌انگیز یک برج در فرانسه مورد توجه قرار گرفت. فاجعه زیست‌محیطی در دریاها در راه است، دیگر خبر پربازدید این سرویس بود. در ادامه، مسیرهای منتهی به گوهردشت مسدود شد خواندنی شد.

در سرویس بین‌الملل، درخواست مشترک اسرائیل، سوریه و روسیه از سازمان ملل در صدر اخبار نشست. طرح پیشنهادی سنای آمریکا که اختیارات ترامپ را محدود می‌کند، دیگر خبر پربازدید این سرویس بود.

در سرویس ورزش، مطلبی با تیتر  این بار رامین رضائیان به جای مجید حسینی مورد توجه بسیاری قرار گفت. همچنین خوشحالی مدیرعامل ذوب‌آهن از اخراج نشدن وریا غفوری نگاه‌ها را به خود جلب کرد. دلیلی که باعث شد اشکان و مسعود به ایران بیایند دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود.

57243

کد خبر 794528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =