۰ نفر
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۰

ایسنا نوشت: بامداد امروز یک دستگاه خودروی نیسان در جاده قدیم کرج پس از انحراف از مسیر و برخورد با نیوجرسی‌های کنار جاده شعله ور شد و راننده آن در آتش سوخت.

جلال ملکی در مورد جزئیات این حادثه گفت: ساعت 3:30 بامداد امروز وقوع یک مورد حادثه تصادف در محور غرب به شرق جاده قدیم کرج تقاطع ایران خودرو به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اعلام شد و سه ایستگاه از دو مسیر به محل اعزام شدند.

او با اشاره به اینکه در این حادثه خودروی نیسان وانت به دلیل نامشخصی از مسیر خود منحرف شده بود اضافه کرد: این خودرو در ادامه با نیوجرسی ‌های جدا کننده لاین کند رو و تندرو برخورد کرد و سپس شعله ور شده بود.

او افزود: موتور و کابین جلویی خودرو که تنها سرنشین آن راننده بود، شعله ور شد و راننده نیز در حجم زیادی از آتش محبوس بود.

ملکی همچنین با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، گفت: هویت راننده که فوت او به تایید عوامل اورژانس رسیده بود به علت سوختگی‌های شدید قابل تشخیص نبود و در ادامه آتش نشانان با خاموش کردن خودرو و خارج کردن این فرد در ساعت 3:55 محل را برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور دادند و عملیات به پایان رسید.

۴۲۲۳۸

کد خبر 794855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =