در روز دوشنبه ۱۵ مرداد، فرمایشان امروز رهبر معظم انقلاب، اخباری درباره جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد و حال و هوای فردوسی بعد از ابلاغ بسته ارزی پربازدید شدند.

در سرویس سیاست، فرمایشات رهبر انقلاب با عنوان هیچ کس نباید خود را از حساب‌کشی معاف بشمارد خبری بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. در ادامه، کاربران انتقاد تند کیهان از محمود صادقی را خواندند. نقل‌قولی از محمدعلی پورمختار با تیتر  امیدوارم یک آیت‌الله خلخالی دیگر به قوه قضاییه بیاید نیز مورد توجه قرار گرفت.

در سرویس اقتصاد، خبری با عنوان حال‎وهوای فردوسی بعد از ابلاغ بسته ارزی بیننده زیادی داشت. کاربران همچنین صحبت‌های عبدالناصر همتی، رییس‌کل بانک مرکزی را که گفته کالاهای ضروری تا فروردین۹۸ گران نمی‌شوند را هم خواندند. در ادامه قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق مختلف تهران هم دیده شد.

در سرویس فرهنگ، صحبت‌های مجری شبکه ۵ علیه مجری شبکه ۳ پربیننده‌ترین خبر بود. عکسی ناراحت‌کننده که سازنده سرود ملی ایران به وزیر هم نشان داد هم مورد توجه کاربران قرار گرفت. در ادامه واکنش مدیر شبکه ۳ به راه ندادن شهربانو منصوریان به صداوسیما پربازدید شد.

در سرویس جامعه، جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد مورد توجه قرار گرفت. تصاویری که خطرهای یک شهر زیبا و دوست داشتنی را نشان می‌داد دیگر  پربازدید این سرویس بود. در ادامه، واکنش عجیب فرمانده نیروی انتظامی به گم‌شدن کودکان پاکستانی خواندنی شد.

در سرویس بین‌الملل، آمریکا به دنبال فروش سلاح به ایران در صدر اخبار نشست. کاربران زیادی هم خبر اخراج سفیر کانادا توسط عربستان را خواندند. ترور مغز متفکر قدرت موشکی سوریه دیگر خبر پربازدید این سرویس بود.

در سرویس ورزش، دلیل اخراج کعبی از سپیدرود مورد توجه بسیاری قرار گفت. همچنین روایت یکی از خواهران منصوریان از برخورد بد نگهبان‌های صدا و سیما! نگاه‌ها را به خود جلب کرد. راهکار برانکو برای نگه داشتن بیرانوند در پرسپولیس دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود.

57244

کد خبر 795052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =