امروز، پنج‌شنبه اول شهریور، اخبار مسابقات آسیایی به ویژه حذف ناباورانه زهرا نعمتی، انتشار فهرست پردرآمدترین بازیگران سینما و زنان زیر تیغ اعدام در عربستان پربازدید شدند.

در سرویس سیاست، مقایسه صنعت خودرو با موشک‌سازی کشور توسط سردار کوثری مورد توجه قرار گرفت. تحقیق و تفحص از وزارت کار هم کلیک زیادی خورد.

در سرویس اقتصاد، خبری بد با تیتر تا سه چهار ماه آینده یک موج تورمی شدید داریم، کاربران را نگران کرد. همچنین بسیاری خواستنند بدانند زور تحریم به کدام صنعت ایران نمی‌رسد؟ در ادامه هم خبر رسید دو شرکت هواپیمایی هلندی و انگلیسی پروازهای خود به تهران را متوقف می‌کنند.

در سرویس فرهنگ، خبر درگذشت صادق صندوقی بسیاری را متاسف کرد. انتشار فهرست بحث‌برانگیز پردرآمدترین بازیگران مرد هم خبرساز شد.

در سرویس جامعه، توقیف موتورهای ۲۰۰ میلیونی در شمال تهران چشم‌ها را خیره کرد. در ادامه، کاربران زیادی خواستند بدانند چند موجود زنده در بدن ما زندگی می‌کنند؟

در سرویس بین‌الملل، ۵ زنی که عربستان خواهان اعدام آن‌هاست، شناخته شدند. راهکار استاد دانشگاه آمریکایی برای عبور ایران، ترکیه و روسیه از تحریم هم مورد توجه قرار گرفت. 

در سرویس ورزش، توجیه زشت نایب رئیس تیر و کمان برای حذف زهرا نعمتی باعث تعجب کاربران شد. در ادامه جدایی کاوه رضایی دعوا راه انداخت! کعبی هم یک بار دیگر با حرف‌هایش خداداد عزیزی را قلقلک داد.

در سرویس طنز و کاریکاتور، جدیدترین کار تلویزیون درباره اختلاس‌گران عزیز! دیدنی شد. 

5757

کد خبر 799194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =