بازرسی‌های بی‌رویه باعث از بین رفتن امنیت شغلی شده است

تسنیم نوشت: رئیس اتاق اصناف استان کرمان با اشاره به این که بازرسی‌های بی‌رویه از صنوف امنیت شغلی را از واحدها گرفته است و رعب و وحشت در بازار ایجاد کرده است گفت: با‌ گذشت سه سال هنوز برای نان قیمت‌گذاری جدیدی نشده‌است.

 یوسف جعفری در همایش حمایت از کالا ایرانی‌ و فرهنگ‌سازی ‌مبارزه با قاچاق کالا و احتکار  با اشاره به مشکلاتی که در حوزه اصناف در کرمان وجود دارد اظهارداشت: فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای که کار واحدهای صنفی کوچک را با مشکل روبه‌رو کرده‌اند ‌و مجوزهای بی‌رویه در این بخش صادر شده است.

وی با بیان اینکه با‌ گذشت سه سال هنوز برای نان قیمت‌گذاری جدیدی نشده‌است گفت: این مسئله باعث شده در بعضی‌ها نان را به قیمت بالاتر عرضه کنند و این مسئله موجب گران‌فروشی شده است.

رئیس اتاق اصناف استان کرمان با اشاره به اینکه درصد سود اختلافاتی ‌میان سازمان حمایت از مصرف‌کننده و سازمان امورمالیاتی مشکلاتی را ایجاد کرده است افزود: ورود بی‌رویه کالا قاچاق به مرکز استان و پخش شدن آن در شهرستان‌ها از جمله دیگر مشکلاتی است که اصناف کرمانبا آن روبه‌رو هستند.

یوسف جعفری

وی با بیان اینکه حریم صنفی از بین رفته است و واحدهای صنفی ‌بی‌رویه‌ای ایجاد شده است بیان کرد: بازرسی‌های بی‌رویه از صنوف امنیت شغلی را از واحدها گرفته است و رعب و وحشت در بازار ایجاد کرده است.

جعفری بیان کرد: اختصاص زمین به صنوف آلاینده با سه برابر قیمتی که به دیگر واحدهای صنعتی زمین تعلق گرفته است.

46

کد خبر 799286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =