پیرو انتشار مصاحبه‌ای در رابطه با کشت ماری‌جوانا با وام مددجویی کمیته امداد از سوی برخی رسانه‌ها، روابط عمومی کمیته امداد جوابیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، پیرو انتشار مصاحبه‌ای با عنوان «زمین زیر کشت ماری‌جوانا کمتر از یک هکتار بود» از سوی برخی رسانه‌ها، جوابیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد منتشر شد که به شرح زیر است:

«مطالبی که توسط رئیس جهاد کشاورزی دنا منعکس‌شده است، هیچ‌گونه ارتباطی با طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد ندارد. بر اساس بررسی‌های انجام‌شده توسط ناظران فنی اشتغال این نهاد در شهرستان دنا از سال ۹۰ تاکنون هیچ طرح اشتغال‌زایی درزمینهٔ کشت گلخانه‌ای توسط کمیته امداد اجرا نشده است.

ذکر این نکته ضروری است که سقف تسهیلات اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ۷۵ میلیون تومان و برای کارفرمایان ۱۰۰ میلیون تومان برای سال ۹۷ تعیین‌شده است و تاکنون بیش از این مبلغ تحت هیچ عنوانی به مددجو یا کارفرما پرداخت‌نشده است.

شایسته ذکر است رئیس جهاد کشاورزی دنا ضمن تکذیب این خبر در مصاحبه‌ای اعلام کرده است، کاشت این گیاه هیچ ارتباط موضوعی با تسهیلات اعطایی از طرف کمیته امداد ندارد.»

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 799583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =