اعتبار ۱۱ میلیاردی روکش آسفالت در شهرستان اردبیل

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: در ماه 5 گذشته برای لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی اردبیل 11 میلیارد توامن هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ علی دشتی گفت: این میزان اعتبار برای روکش آسفالت 35 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل شامل بزرگراههای اردبیل- آستارا، سه راهی سرعین- اردبیل، اردبیل- خلخال، اردبیل- مغان و سه راهی سرعین به سرعین در مدت یاد شده از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه میانگین شاخص برخورداری آسفالت در شهرستانهای اردبیل و سرعین بالاتر از میانگین کشوری است تصریح کرد: نهضت آسفالت در سطح شهرستان تا پایان فصل کاری با تلاش راهداران خستگی ناپذیر با قوت ادامه خواهد یافت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل حفاظت و حراست از حریم راه را اولویت بسیار مهم و اساسی راهداری دانست و گفت: برای تحقق این مهم که همواره جز تاکیدات مدیر گل راهداری استان اردبیل است توانستیم در 5 ماه گذشته از 70 مورد ساخت وساز غیرمجاز جلوگیری کنیم و 20 مورد نیز با دستور قضائی در حریم راهها آزادسازی نمائیم.

وی از اصلاح و نصب حدود 2 هزارو 500 عدد انواع علائم و تابلوهای تخطاری، اطلاعاتی، انتظامی، مسیرنما، بال کبوتری، خطر نمای پل و 11 مورد سرعت گیر پلاستیکی در جهت ایمن سازی محورها ار خاطر نشان کرد و افزود: راهداران خستگی ناپذیر شبانه روز در مسیر 785 کیلومتری حوزه استحفاظی شهرستانهای اردبیل و سرعین به مردم خدمت می‌کنند.

علی دشتی

دشتی کمبود اعتبارات را از مشکلات اصلی و جدی حوزه راهداری عنوان کرد و افزود: از مجموع اعتبار 6 میلیارد تومانی سال 96 حوزه شهرستانهای اردبیل و سرعین 52 درصد به معنای حقیقی کلمه تخصیص یافت که این میزان در سال جاری 2 میلیارد و 400 میلیون تومان مصوب شده و تخصیص نهایی آن لطف و محبت ویژه مسئولان شهرستان را می‌طلبد.

46

کد خبر 800756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =