فارس نوشت:‌یک عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره عضویت عبدالله نوری، صفایی فراهانی، محسن هاشمی و مصطفی معین به این شورا به ارائه توضیحاتی پرداخت.

نشریه سازندگی وابسته به حزب کارگزاران در جدیدترین شماره خود به دعوت شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان از چهار شخصیت سیاسی این جریان همچون عبدالله نوری، محسن هاشمی، صفایی فراهانی و مصطفی معین اشاره داشته است.

تاکید نشریه سازندگی برای دعوت از این چهار فرد در حالی است که عبدالله نوری طبق گفته حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران تصریح کرده که به شورای عالی اصلاح‌طلبان نمی‌آید و مصطفی معین نیز هم‌اکنون عضو این همین شوراست!

یک عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان  در خصوص همین مسئله به ارائه توضیحاتی پرداخت و اظهار داشت: قرار شده در خصوص عضویت افراد حقیقی در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان قرار بود که نیمی از افراد را رئیس دولت اصلاحات و نیم دیگر را شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بررسی و انتخاب کند.

وی افزود: طبق آخرین پیگیری‌های بنده شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هنوز در خصوص این مسئله به جمع‌بندی نرسیده است اما احتمالا یکشنبه هفته جاری در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

این عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان درباره دعوت از افراد حقیقی برای عضویت در این شورا گفت: از افراد زیادی دعوت شده و این صرفا یک دعوت است هرچند شنیده می‌شود که برخی از افراد دعوت شده تمایلی به حضور در شورا ندارند.

وی اضافه کرد: البته مصطفی معین هم اکنون عضو شورا است اما خیلی تمایلی به حضور و شرکت در جلسات ندارد بنابراین مگر می‌شود از یک عضو مجددا برای عضویت دعوت شود؟

 

 

 

29215

کد خبر 801199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =