۵۶ خبرنگار و عکاس خبری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را پوشش می دهند

دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان از پوشش خبری این جشنواره توسط رسانه های داخلی و خارجی خبر داد و گفت: ۵۶ خبرنگار و عکاس خبری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را پوشش می دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از مریوان؛جلال قلعه شاخانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران و تصویربرداران 6 شبکه خارجی، خبرنگاران و عکاسان رسانه های سراسری، خبرنگاران استانی و شهرستانی در پوشش لحظه به لحظه اخبار سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان همکاری می کنند.

وی تعداد خبرنگاران و عکاسان خبری را 56 نفر اعلام کرد و افزود: خبرگزاری تیمای انگلستان، خبرگزاری شین هوای چین، تلویزیون روسیه، تلویزیون هلال ترکیه و تلویزیون های سپیده، پیام و گه لی کوردستان از اقلیم کردستان عراق 6 شبکه تلویزیونی خارجی هستند که اخبار و رویدادهای سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خبابانی مریوان را پوشش دهند.

قلعه شاخانی خاطر نشان کرد: شبکه تلویزیونی استان کردستان، واحد تولید و خبر صدا و سیما، سایت خبری هنر آنلاین و خبرنگاران خبرگزاری های سراسری و مطبوعات استانی نیز جهت پوشش خبری هرچه بیشتر این رویداد بزرگ هنری در مریوان حضور دارند.

46

کد خبر 801307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =