امضای تفاهم‌نامه شرکت‌های پرداخت‌یار و آغاز فعالیت رسمی آن‌ها محصول و نماد همکاری و درک نهادهای مسئول از نیازهای بخش خصوصی در حوزه پرداخت الکترونیک است.

به گزارش خبرآنلاین، مدیرعامل شاپرک در حاشیه مراسم آغاز رسمی فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یار که امروز صبح برگزار شد، گفت: مسئولان در بانک‌مرکزی طی چند ماه گذشته با پیگیری مستمر، تلاش کردند هماهنگی‌های لازم را برای نهایی شدن سند فعالیت پرداخت‌یارها ایجاد کنند و خوشبختانه نتیجه این پیگیری‌ها هم همراستا شدن تمامی نهادهای مرتبط و تدوین ویرایش سوم سند پرداخت‌یارها بود. این هماهنگی‌ها گاهی چنان زمان‌بر و پیچیده می‌شد که اگر پیگیری‌های دوستان در بانک‌مرکزی نبود قطعا امروز شاهد برگزاری این مراسم نبودیم.

محسن قادری

محسن قادری ادامه‌داد: خوشبختانه طی سالهای اخیر ظرفیت و انگیزه بسیار بالایی در حوزه فین‌تک‌میان فعالان بخش خصوصی که عمدتا هم جوانان نخبه و خوش‌فکر هستند،ایجاد شده که می‌تواند با همکاری نهادهای حاکمیتی به کمک رشد و بالندگی صنعت پرداخت و مالی کشور دربیاید. رسمیت یافتن فعالیت پرداخت‌یارها به کمک بانک‌مرکزی که بخشی از این ظرفیت ارزشمند هستند، مصداق امیدوار کننده‌ای از این همکاری است.

 

223223

کد خبر 801587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =