تسنیم نوشت: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: جبهه مردمی در حال ساختارسازی برای تهران و شهرستان‌ها است.

کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره فعالیت‌های این جبهه و رابطه آن با جمنا، تصریح کرد: شاکله جبهه، از اقشار مختلف مانند کارمندان، کارگران، مهندسان تشکیل شده است. بعضی از  تشکل‌های ما نظیر؛ جامعه اسلامی کارمندان،‌ کارگران، پزشکان و مهندسان در جمنا فعال هستند و در آن شرکت دارند.

 وی افزود: هفته گذشته همایشی با عنوان همایش برگزیدگان جمنا متشکل از اقشار مختلف برگزار شد و جامعه اسلامی کارمندان هم در آن شرکت کردند. حجت الاسلام رحیمیان، رئیس جمنا در این جلسه سخنرانی داشت و بحث‌های سیاسی و کارشناسی نیز در این جلسه انجام شد. جمنا در حال ساختار سازی برای تهران و شهرستان‌ها است. بیشتر روی اقشار 22گانه کار می‌کند و اقدامات لازم را برای ساختار سازی انجام می‌دهند.

سجادی درباره برنامه‌های جبهه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز،‌ گفت: جبهه پیروان و تک تک احزاب برای معرفی کاندیداهایشان در انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه دارند ولی چون فصل انتخابات نیست معمولاً رسانه‌ای نمی‌شود، مثلا جامعه اسلامی کارمندان درصدد است افرادی از میان اعضای خودش در تهران و شهرستان‌ها معرفی کند، در حال حاضر نیز کمیته‌ای داریم که در این زمینه کارش را شروع کرده است.

 

29215

کد خبر 801604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =