افزایش درآمد ۵۰ درصدی آب منطقه‌ای لرستان در سال ۹۶

در جلسه ای که معاون برنامه ریزی مدیریت منابع آب ایران با مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ،معاونین و مدیران آب منطقه ای لرستان داشت ، بر مدیریت کمی و کیفی منابع آب تاکید کرد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مهندس سیاری ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این شرکت اظهار داشت: هماهنگی بین تمام کارکنان مجموعه و صرفه جویی درمنابع شرکت در پیشبرد اهداف شرکت بسیار مهم و ضروری است .

معاون برنامه ریزی شرکت مدیریت منابع آب ایران ادامه داد : براساس صورت های مالی سال ۹۵ ، ۱۰ میلیارد مترمکعب آب در شبکه های مدرن توزیع گردیده ولی بالاترین تعرفه دریافتی آب تنظیم شده برای هر متر مکعب آب ۱۶ تومان بوده که بسیار ناچیز است بنابراین ما باید به دنبال اصلاح زیر ساخت ها باشیم .

آرم اب منطقه ای

ظرفیتهای خوب لرستان در حوزه گردشگری
مهندس مجید سیاری افزود :استان لرستان دارای ظرفیت خوبی در بحث گردشگری است و با ایجاد زیرساختهای گردشگری در کنار سدها و بندها و استفاده ازطرحهای زودبازده گردشگری اعتبارات لازم را در این زمینه می توان فراهم و از درآمد حاصل برای شرکت استفاده کرد . ایشان اخذ تعرفه آب بسته بندی ، آبزی‌پروری و حق النظاره کشاورزی را از دیگر راه های کسب درآمد شرکت برشمرد .

در ادامه این جلسه مدیرعامل آب منطقه ای لرستان ، با اشاره به ظرفیت منابع آبی استان بیان داشت: در سال جاری میانگین بارندگی در استان ۵۲۸ میلی متر بوده که نسبت به میانگین سال قبل ۱۰ درصد و نسبت به آمار بلند مدت ، ۴ درصد کاهش نشان می دهد

افزایش درآمد 50 درصدی شرکت در سال 96
رضا میرزایی عنوان کرد : درآمد شرکت در سال ۹۶ نسب به دوره مشابه در سال ۹۵ ، ۵۰ درصد افزایش داشته و تغییرات مدیریتی در شرکت باعث فعال شدن و چابک سازی فعالیت های شرکت گردیده است .

میرزایی افزود: تکمیل طرح های نیمه تمام - عملیاتی کردن طرح سازگاری با کم آبی - ادامه طرح احیاء و تعادل بخشی با استفاده از ظرفیت های استانی و پیگیری تخصیص های آبی پروژه های خرد و کلان در سالهای گذشته از مهمترین اولویت های استراتژیک شرکت آب منطقه‌ای لرستان است

46

کد خبر 802003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =