باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نوجوان ۱۷ ساله که برای خرید دارو سوار موتورسیکلت پدرش شده بود، معلم خواهر خود را با موتورسیکلت زیر گرفت.

پدر متین، نوجوان 17 ساله پس از ورود به اتاق بازپرس گفت: قرار بود ساعت ۸ شب برای زیارت عازم کربلا شوم. همه فامیل و آشنایان در منزل ما جمع شده بودند تا مرا همراهی کنند. مشغول فراهم کردن مقدمات سفر بودم که ناگهان متوجه شدم قرص هایی که برای تنظیم فشار خون استفاده می کنم تمام شده است.

وی ادامه داد: از پسر بزرگم که در کلاس دوم دبیرستان تحصیل می کند خواستم تا داروهایم را از داروخانه محل تهیه کند. او هم بلافاصله سوار موتورسیکلت من شد و بیرون رفت. او خیلی از اوقات سوار موتورسیکلت می شد و خریدهای منزل را انجام می داد. پسرم گواهینامه نداشت، اما من از این که می دیدم می تواند با موتورسیکلت رانندگی کند خیلی خوشحال بودم.

پدر متین ادامه داد: هنوز دقایقی از رفتن پسرم نگذشته بود که از کلانتری با من تماس گرفتند. خود را به کلانتری رساندم این جا بود که فهمیدم پسرم سوار بر موتورسیکلت هنگام تعطیلی مدارس با خانمی که از مدرسه خارج شده بود تصادف کرده و آن خانم که معلم خواهر متین بوده، مجروح شده است.

در ادامه بازپرس دستور بازداشت موقت متین را صادر کرد.

42237

کد خبر 802704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =