اختتامیه المپیاد ورزشی زندانیان در زندان مرکزی بروجرد/ حضور ۳۱۵ مددجو در مسابقات

مراسم اختتامیه دومین المپیاد ورزشی مددجویان زندان مرکزی بروجرد در ۷ رشته فوتسال ، والیبال ، تنیس روی میز ،دارت ، شطرنج ، مچ اندازی و فوتبال دستی با حضور مسئولین زندان، مستعد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد و جمعی از مسئولین هئیت های ورزشی شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این مراسم معتقد رئیس زندان بروجرد در طی سخنانی ضمن خیر مقدم به حضار توجه به ورزش وحفظ سلامتی در باز سازی شخصیت افراد را موثر دانست.

وی گفت: فعالیت های ورزشی در زندان ها زیر بنای کار فرهنگی ست و باید زمینه حضور تمامی مددجویان در اکثریت رشته های ورزشی مهیا شود و با فعالیت های ورزشی در زندانها زمینه بروز آسیب در بین مددجویان کاهش و بازگشت آنان را به آغوش خانواده و جامعه چند برابر کنیم.

آرم زندانها

حضور 315 مددجو در المپیاد
رئیس زندان بروجرد درادامه نقش دستگاههای ورزشی و فرهنگی اجتماعی را در راستای بهبود و توسعه این گونه فعالیت ها مهم برشمرد و اظهار امیدواری کرد با تلاش مجموعه مدیریتی و دیگر دستگاههای مرتبط شهرستان زمینه خودسازی و بازگشت صحیح اکثریت مددجویان مهیا شود.

گفتنی است دومین المپیاد ورزشی با حضور ۳۱۵ نفر مددجو طی ۱۵ روز متوالی با برگزاری مسابقات مختلف برگزار ،که نفرات برتراین دوره مشخص ودر طی آئینی حکم قهرمانی آنان اهدا شد .

46

کد خبر 803030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =