توضیحات شهردار تهران درباره واگذاری یک خیابان به دانشگاه شریفشهردار تهران با اشاره به عملیات سنگفرش یک خیابان در ضلع شمالی دانشگاه شریف گفت: مسئولان دانشگاه شریف درخواست کردند که این خیابان به آن‌ها اختصاص یابد.

به گزارش خبرآنلاین، محمد علی افشانی شهردار تهران در حاشیه افتتاح نمایشگاه زنان و تولید ملی که عصر امروز(شنبه) در بوستان گفتگو برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن‌ها پاسخ داد.

افشانی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی بحث اشتغال امری جدی است و افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، اشخاصی نیک اندیش هستند، گفت: این افراد هم به فکر جامعه و هم به فکر بهبود شرایط زندگی خود هستند و با این دو اقدام شرایط مناسبی را برای فعالیت زنان فراهم می‌کنند.

وی افزود: امیدواریم دستگاه‌های متولی که در قانون برای حمایت از زنان پیش بینی شده‌اند بتوانند با همکاری شهرداری تهران در سال جاری وضعیت زنان را در امر تولید ملی بهتر از شرایط کنونی کنند.

شهردار تهران در ادامه در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر تبدیل باغات ضلع شمالی دانشگاه شریف به بناهای ساختمانی گفت: دانشگاه صنعتی شریف سه طرح جامع دارد که در مورد آن با رئیس دانشگاه صحبت کرده‌ایم.

وی در خصوص سنگفرش خیابان قاسمی در ضلع شمالی دانشگاه شریف ادامه داد: این خیابان در شرایط فعلی دارای کاربری خیابان است، اما دانشگاه شریف تقاضا دارد چون بخشی از دانشکده‌ها و حتی خوابگاه دانشگاه در آن سوی خیابان است و بقیه در سویی دیگر قرار دارد، این خیابان را به عنوان یک خیابان اختصاصی برای دانشگاه در نظر بگیرند که این کار در حال بررسی است.

افشانی در خصوص عدم حضور خود در نمایشگاه عطر سیب گفت: در خصوص نمایشگاه عطر سیب چیزی به من نگفته‌اند.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 803064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =