ناظم مدرسه غرب تهران، از اولیای دانش‌آموزان تعرض دیده، شکایت کرد / اسناد

حکم محکومیت ناظم مدرسه غرب تهران که در آن، فرد مزبور به آزار جنسی بچه ها می پرداخت عینا تایید شد و او باید 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق را تحمل کند، ولی نکته اینجاست این محکوم اقدام به شکایت علیه برخی از اولیای دانش آموزان کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ناظم مدرسه غرب تهران، که برخی دانش آموزان را اذیت و آزار داده بود، به شلاق و زندان طولانی مدت محکوم شد و حکم او قطعیت یافت.

اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران درباره آخرین مرحله از تجدیدنظر خواهی این متهم گفت: دادگاه تجدید نظر با رسیدگی به تجدید نظرخواهی متهم و وکیل مدافع وی ضمن رد تجدید نظر خواهی رای دادگاه بدوی را عینا تایید نمود.
او گفت: مشارالیه برابر رای صادره به تحمل ۱۰ سال حبس و۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است. مجازات تعیین شده، حداکثر مجازات قانونی برای اتهامات انتسابی به متهم بوده و هیچگونه تخفیفی در مورد وی اعمال نشده است.


این مجازات در حالی تایید شد که محکوم نامبرده، هفته جاری علیه برخی از اولیای دانش آموزان، شکایت کرده و امروز، احضاریه مقام قضایی به برخی از اولیای دانش آموزان ابلاغ شده است.

تصویر ابلاغیه شکایت محکوم مدرسه غرب تهران

تصویر ابلاغیه شکایت محکوم مدرسه غرب تهران


(لازم به ذکر است به دلیل قطعی شدن حکم محکومیت وی، ذکر نام او به عنوان محکوم در رسانه ها محدودیت ندارد.)


یکی از اولیای دانش آموزان که در پرونده مدرسه معین شاکی شده بود به خبرآنلاین گفت: متاسفانه با وجودی که مقرر بود فعالیت مدرسه مزبور متوقف شود، این مدرسه همچنان به فعالیت ادامه می دهد و هم اکنون اقدام به ثبت نام دانش آموز کرده است.
او ضمن ارائه برگه های تایپی و دستنویس صورتجلسه ای که در آن، مسئولان آموزش و پرورش با برخی از شکات پرونده توافق کرده بودند فعالیت این مدرسه متوقف شود، از بدقولی مسئولان گلایه کرد و گفت: امیدواریم مسئولان به وعده ای که داده اند عمل کنند و جلوی فعالیت این مدرسه را بگیرند.

بخشی از صورتجلسه تعطیلی مدرسه ای که آزار و اذیت دانش آموزان در آن اتفاق افتاد

صورتجلسه تعطیلی مدرسه ای که آزار و اذیت دانش آموزان در آن اتفاق افتاد


231 42

کد خبر 803335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =