مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از عزادران حسینی و مسئولین هیئت ها خواست در حین برپایی تکایا و عزاداری ، اصول ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل اين شرکت ضمن تسليت فرارسيدن ماه محرم و ايام عزاداري ابا عبدالله الحسين (ع) بر رعايت اصول ايمني در مساجد ، حسينه ها و هيئت هاي عزاداري تاکيد کرد و گفت : نصب تجهيزات عزاداري به تاسيسات شبکه هاي برق ، خطر بروز حوادث را در پي دارد .

وی در ادامه این خبر با اشاره به اینکه شبکه های برق رسانی عایق نیستند افزود : نزدیک کردن اجسام به حريم شبکه هاي برق رساني جهت برپايي تکايا و نصب داربست ،خطر برق گرفتگي و ايجاد حادثه را تشديد مي کند.

مهندس فرهزاد با تاکید بر اینکه پایه ها و تجهیزات برق رسانی محل مناسبی برای نصب پرچم و وسایل عزاداري نيست ، از مسئولين هيئت ها خواست به منظور حفظ جان خود وساير شهروندان و جلوگيري از وقع حوادث ناگوار ، از نصب هرگونه تجهيزات به پايه ها و تاسيسات برق رساني خودداري کنند.

وی در پایان این خبر خاطر نشان کرد : مسئولین هیئت ها می توانند جهت برقراری انشعاب موقت برق به امور برق محل سکونت خود مراجعه نموده و نسبت به اخذ انشعاب اقدام نمایند ودر صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالي مراتب را از طريق تلفن مرکز فوريتهاي برق با شماره ۱۲۱ ، گزارش نمايند.

نصب تجهیزات عزاداری به تاسیسات شبکه های برق خطر بروز حوادث را تشدید می کند

 

46

کد خبر 803810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =