فارس نوشت: طبق گزارش یک رسانه صهیونیستی، علاوه بر نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک، ۱۱ زن شامل یک خبرنگار روزنامه «وال استریت ژورنال» سخنگوی نخست‌وزیر این رژیم را به آزار جنسی متهم کردند.

 بعد از انتشار خبر آزار جنسی «جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک توسط سخنگوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، خبرها حاکی از آن است که او حداقل ۱۱ زن دیگر را هم مورد آزار جنسی قرار داده است.

«جولیا سالازار» دختر ۲۷ ساله و نامزد انتخابات مجلس سنای ایالتی نیویورک روز گذشته از آزار جنسی خود توسط یکی از سخنگویان «بنیامین نتانیاهو» خبر داد. به گفته او «دیوید کِیِس» ۵ سال قبل او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

حالا «تایمز اسرائیل» خبر داده که حداقل ۱۲ زن با آزار جنسی سخنگوی نتانیاهو مواجه شده‌اند و از میان آنها دو نفر شامل سالازار و «شیندی رایس» خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال این موضوع را علنی کرده‌اند.رایس در یک توئیت اعلام کرده که سخنگوی نتانیاهو، او را نیز مورد آزار جنسی قرار داده است.

 اتهام آزار جنسی ۱۱ زن دیگر علیه سخنگوی بنیامین نتانیاهو

«تایمز اسرائیل» گزارش داد: «در مجموع ۱۲ زند دیوید کِیِس سخنگوی بنیامین نتانیاهو برای رسانه‌های خارجی را به رفتار نامناسب نسبت به خودشان و دیگر زنان متهم کرده‌اند».

این رسانه خبر داده که در ماه‌های اخیر با این ۱۰ زن که خواستار عدم افشای نامشان شده‌اند، در ارتباط بوده و روایت آنها درباره آزار جنسی و سوءرفتارهای سخنگوی نتانیاهو را دریافت کرده است.

طبق این گزارش، کِیِس دو ایمیل «عذرخواهی» به زنانی که مورد آزار جنسی قرار داده، ارسال کرده است؛ ایمیل‌هایی که به رویت «تایمز اسرائیل» رسیده است.

سخنگوی نتانیاهو در واکنش به خبر این رسانه صهیونیستی باز هم موضوع آزار جنسی را تکذیب کرد و گفته است: «همه این اتهام‌ها کاملا گمراه کننده است و بسیاری از آنها کاملا نادرست هستند».

2323

کد خبر 804327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
  24 4
  به ما چه مربوط؟ نه اینکه تو ایران خودمون روزانه هزاران هزار آزار جنسی اتفاق نمیفته
  • شمس تبریزی RU ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
   0 7
   آقاجون، یک طوری حرف بزن که آدم احساس کنه درک داری. این فرد یکی از مقامات دولته. بله در ایران آزار و اذیت جنسی هست اما این آقا را با همتای ایرانی اش که محمد باقر نوبخت است مقایسه کن. وزرا و مقامات دولت جمهوری اسلامی ممکنه با تصمیماتشان معیشت مردم را در منگنه بذارن اما اهل آزار و اذیت جنسی مردم نیستن. کی میخواهید اینها را یاد بگیرید؟؟
 • بی نام DE ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
  13 0
  فاجعه جنسی بابل رو چرا منتشر نمیکنید ؟ ولی وقایع اونا رو تو بوق و کرنا میکنید ؟
 • بی نام IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
  1 0
  درباره فایل صوتی "رییس کمیسیون اجتماعی" مجلس شورای اسلامی هم مطلب بزنید لطفا