کولاکوویچ: از حالا بر راه‌های پیروزی بر لهستان تمرکز می‌کنیم/ کوبا از نظر بدنی تیم بسیار خوبی بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: حاشیه‌های بازی ایران و لهستان در گذشته بوده و من امیدوارم در آینده تکرار نشود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد پیروزی سه بر یک ایران مقابل کوبا در سومین بازی از مسابقات قهرمانی جهان، گفت: بازی سختی بود که برای ما اهمیت زیادی داشت. ما می دانستیم که بازیکنان کوبا تجربه زیادی ندارند ولی از نظر بدنی خیلی خوب هستند.

او ادامه داد: آن‌ها می توانند برای همه تیم ها مشکل ساز شوند، همان طور که برای ما در ست نخست دردسر ساز شدند. آن‌ها سرویس‌های خوبی در ست اول زدند. ما در ست دوم اما شروع به بازی همیشگی خود کردیم و انرژی بیشتری داشتیم. البته بازی سطح بالایی ارائه نکردیم ولی توانستیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

کولاکوویچ در مورد بازی با لهستان گفت: بازی با لهستان نیز مثل این بازی برای ما مهم است ولی لهستان هم قطعاً برای پیروزی وارد زمین خواهد شد. آن‌ها در لیگ جهانی بازی های بسیار خوبی ارائه کردند و موفق به شکست ما شدند. تماشاگران زیادی برای تشویق این تیم به سالن خواهند آمد و ما امیداوریم تماشاگران ما نیز در سالن حاضر شوند.

کولاکوویچ در مورد حاشیه‌های همیشگی بازی ایران و لهستان تصریح کرد: ما به حاشیه‌هایی که ممکن است وجود داشته باشد، توجهی نداریم و همه تمرکز ما روی پیدا کردن راه‌های شکست دادن لهستان است. مسائل حاشیه‌ای در گذشته بوده و من امیدوارم در آینده تکرار نشود.

وی در مورد نقطه قوت تیم ملی لهستان گفت: سازماندهی دفاع تیم ملی لهستان بسیار خوب است. سرویس‌های بازیکنان این تیم بسیار خوب است و کوبیاک، بازیکن کلیدی این تیم به حساب می‌آید.


256 43

 

کد خبر 804906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =