پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت:وزیر ورزش و جوانان گفت: ملزم به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم و به‌زودی برای بعضی فدراسیون‌ها که روسای آنها شامل این قانون هستند، سرپرست تعیین می‌کنیم.

مسعود سلطانی‌فر با اشاره به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان گفت: وزارت ورزش وجوانان ملزم به اجرای قانون است و با اجرای این قانون تغییراتی در برخی فدراسیون‌ها بوجود خواهد آمد. با توجه به این قانون به‌زودی برای برخی فدراسیون‌های ورزشی که روسای آنها شامل این قانون می‌شوند سرپرست تعیین می‌کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون نزدیک به 10 مدیرکل زیر 30 سال در ورزش کشور به خصوص در استان‌ها منصوب شده‌اند و روند جوانگرایی مدیریتی در ورزش کشور ادامه خواهد یافت، اما از اندیشه‌های مدیران و روسای فدراسیون های بازنشسته به عنوان ذخایر با ارزش عرصه ورزش بهره خواهیم برد.

وزیر ورزش و جوانان درباره وضعیت ارزی اعزام‌های ورزشی گفت: در دولت یازدهم تلاش‌های ارزشمندی در قالب 30 ماه مذاکره با 1+5 صورت گرفت تا از بن‌بست‌های تحریم که در سال ٩١ و٩٢ با آن مواجه بودیم، خارج شویم و در نهایت منجر به توافق برجام شد و گشایش‌هایی هم بوجود آمد، اما با بدعهدی آمریکا با شرایط خاص مواجه شدیم. با روی کار آمدن ترامپ که نه فقط با ایران که با بسیاری دیگر از کشورها ی جهان مشکل پیدا کرده است، شرایط به گونه‌ای دیگر رقم خورد.

سلطانی‌فر افزود: خوشبختانه در کشور در تأمین کالاها مشکلی نداریم و با وحدت، همدلی و تقویت عنصر امید و اعتماد در بین مردم و حمایت مردم چند ماه آینده را هم سپری خواهیم کرد تا مشکلات را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اهمیت تأمین برای اعزام های ورزشی گفت: با توجه به توافقی که با بانک مرکزی صورت گرفته است، ارز فدراسیون‌ها برای اعزام‌ها از طریق بازار ارز ثانویه تأمین می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان همچنین فدراسیون‌ها را به توجه در صرفه جویی در منابع در شرایط کنونی توصیه کرد.

 

251 41

کد خبر 806154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =