مدیر کل هنرهای تجسمی در پی پذیرش استعفای دبیر پیشین جشنواره تجسمی، تغییرات ساختاری در برگزاری و بدنه اجرایی و سیاستگذاری یازدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی را موجب دگرگونی های مهم محتوایی در جشنواره دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی گفت: مجتبی آقایی در چند دوره گذشته در جایگاه دبیر جشنواره تجسمی فجر زحمات بسیاری کشیده است و با توجه به کارنامه کاری و مستندات ادوار گذشته جشنواره، تلاش‌های او قابل ستایش است. آقایی چندی پیش متن استعفای خود را نوشت و با توجه به تغییراتی که قرار است در شکل برگزاری و ساختار جشنواره رخ دهد روز گذشته این استعفا پذیرفته و در رسانه ها اعلام شد.

مظفری گفت: دبیر جشنواره در این دوره با هماهنگی و نظر شورای سیاستگذاری جشنواره تجسمی فجر و نمایندگان رشته‌های هنری انتخاب خواهد شد. با توجه به تشکیل شورای سیاستگذاری و جلسات متعدد کاری که امیدواریم در این دوره شاهد تغییرات متفاوتی نسبت به گذشته باشیم، دبیر به انتخاب شورا تا چند روز دیگر اعلام می‌شود. همزمان با معرفی دبیر جشنواره، دبیران بخش های مختلف جشنواره نیز اعلام خواهد شد.

هادی مظفری مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی

مجتبی آقایی که به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی از سوی مجید ملانوروزی مدیرکل سابق دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد منصوب شده بود، روز گذشته اعلام کرد که به دلیل تغییرات در مدیریت این مرکز از سمت خود استعفا می دهد.

57243

کد خبر 807213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =