مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ازکاهش ۲۳ درصدی مصرف برق در تیرماه سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل در آذربایجان غربی خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن بکلو گفت: در تیرماه ساجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از تعداد ۲۰ کد ارگان اجرایی ونهادهای عمومی استان شامل ۱۷۹۶ اشتراک برق در بخش های اداری، تجاری و یا سایر تعرفه ها، بطور متوسط ۲۳ درصد کاهش مصرف و به میزان ۱۴۲۵۷۱۳۸ کیلووات ساعت صرفه جویی در مصرف برق اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد : در مرداد ماه سالجاری نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از تعداد ۲۰ کد ارگان اجرایی ونهادهای عمومی استان شامل ۸۶۵ اشتراک برق در بخش های اداری، تجاری و یا سایر تعرفه ها، ترجیحا ساختمانهای اصلی بطور متوسط ۲ درصد افزایش مصرف رخ داده و این میزان نشانگر همکاری ادارات ونهادهای عمومی در مصرف صحیح برق و ممانعت از رشد بی رویه مصرف برق می باشد.

حسن بکلو ضمن قدردانی از همکاری شایسته مشترکین برق استان در مدیریت مصرف برق گفت: با عنایت به ضرورت کنترل، نظارت و پیاده سازی فرهنگ بهینه سازی مصرف در ادارات و نهادهای دولتی وعمومی غیردولتی، مصارف انرژی ارگانهای مختلف در ماههای تیر ومرداد سالهای ۹۶ و۹۷ با دقت وحوصله تمام استخراج و بدلیل حجم بالای اطلاعات در مرحله اول اشتراکهای دیماندی (۳۰ کیلووات و بالاتر) در اولویت قرار گرفت. که بیشترین درصد صرفه جویی در مردادماه امسال نسبت به ماه مرداد سال قبل در اشتراک برق های استانداری، فرمانداریها، بخشداریها، آب منطقه ای، سازمان میراث فرهنگی و راه و شهرسازی مشهود است این در حالی است که در تیرماه سالجاری نیز، مساجد و حسینیه های استان، آب و فاضلاب شهری، دانشگاههای دولتی، شرکت نفت و شهرداری ها بیشترین درصد صرفه جویی را داشته اند .

حسن بکلو تصریح کرد :صرفه جویی در مصرف برق وظیفه تمامی آحاد جامعه و تک تک مشترکین بخصوص نهادهای دولتی و موسسات عمومی عام المنفعه می باشد و شرکت توزیع برق ضمن تشکر از مشترکین استان، آماده راهنمایی و ارایه راهکارهای موثر در زمینه توسعه فرهنگ صحیح مدیریت مصرف برق می باشد.

 

46

کد خبر 807534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =