توضیح شرکت مترو تهران درباره زمینی که در میدان صنعت دهان باز کرد/ عکس

در پی نشست بخشی از پیاده رو نزدیک ایستگاه مترو میدان صنعت، شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو ) اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین شرکت مترو تهران و حومه پیرو خبر منتشر شده از سوی برخی از رسانه ها در ارتباط با نشست بخشی از پیاده رو نزدیک ایستگاه مترو میدان صنعت در بخش شمالی خط هفت مترو تهران مراتب ذیل را به اطلاع می رساند :

حفره ایجاد شده در محدوده ایستگاه مذکور ، مساحتی در حدود ۲/۵ × ۲/۵ متر مربع نشست کرده است و همکاران اجرایی مترو تهران و نهاد های ذیربط در حال بررسی موضوع می باشند که ریشه این نشست چیست و آیا به مترو تهران ارتباط دارد یا خیر؟

این نشست هیچ گونه خسارتی به سازه های مرتبط با مترو را به دنبال نداشته است اما ظواهر امر نشان از آب شستگی خاک در این منطقه دارد.

فرونشست زمین در میدان صنعت تهران

ممکن است این نشست به دلیل آبیاری فضای سبز این محدوده بوده است، و یا اینکه لوله فاضلابی از این محل عبور کرده باشد که باعث فرو نشست شده باشد و یا هر عامل دیگری که همکاران اجرایی مترو تهران و نهاد های ذیربط در حال بررسی موضوع می باشند اما مشخص است دلیل اصلی، ناشی از آب شستگی خاک در این محدوده می باشد.

درپایان ضمن تشکر از اصحاب رسانه برای پوشش خبری مناسب ، مترو تهران و نهاد های مربوطه ضمن رفع مشکل و پرکردن محل فرونشست، به زودی منشا این اتفاق را برای پیشگیری از اتفاقات مشابه پیدا و برطرف خواهد نمود.


23231

 

کد خبر 807674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =