عزت‌اللهی: مردم در انگلیس خانواده‌های واقعی من هستند

سعید عزت‌اللهی درباره وضعیت خودش در باشگاه ریدینگ و فوتبال انگلیس گفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید عزت اللهی ملی پوش ایرانی باشگاه ریدینگ انگلیس در مصاحبه ای با سایت این باشگاه گفته: من از حضورم در اینجا و پیوستن به ریدینگ خوشحالم. اینجا مردم خانواده ام را دوست دارند و بازیکنان، مربیان و کادر فنی خوب کار می کنند. امیدوارم همه چیز برای من بر وفق مراد باشد. ما می توانیم طرفدارانمان را راضی کنیم. مردم در اینجا پیش من می آیند و به من خوش آمد می گویند و آنها مثل خانواده واقعی من هستند.

عزت اللهی همچنین اضافه کرده: در شرایط کنونی می خواهم به تیم کمک کنم. می خواهم برای باشگاه با تمام قدرت کار کنم. در کشورم ایران مردم فوتبال را دوست دارند. به همین دلیل وقتی به انگلیس آمدم همه شروع کردن سوال و پرسش کردند. از من درباره باشگاه و وضعیتم سوال می کردند. امیدوارم آنها از خواندن اخبار درباره من خوشحال شوند و به اینجا برای دیدن بازی های ما بیایند.

او همچنین درباره وضعیت باشگاه و فوتبال انگلیس گفته: در اینجا سرعت بازی با روسیه کاملا متفاوت است. در اولین بازیم تفاوت زیادی را احساس کردم. ولی این برایم خوب است و من جوان هستم و نیاز به یادگیری دارم و به همین خاطر این چالش خوبی برایم است. ما در پایان هفته مقابل برنتفورد بازی داریم. این تیم بازی های اخیرش را به پیروزی رسیده است و ما باید در این بازی تلاش کنیم تا بتوانیم به پیروزی برسیم.

43257

کد خبر 807996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =