آیت‌الله کازرونی: مردم البرز دوباره حماسه‌ای باشکوه آفریدند

آیت‌الله کازرونی نماینده مردم البرز در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور عظیم و قابل ستایش مردم استان در برگزاری اولین کنگره شهدای البرز گفت : مردم هنوز پشتیبان لشگر ١٠ سیدالشهدا بوده و برای این پشتیبانی آمادگی دارند.

به گزارش خبرآنلاین آیت الله کازرونی نماینده مردم البرز در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور عظیم و قابل ستایش مردم استان در برگزاری اولین کنگره شهدای البرز گفت :حضور هزاران نفر از علاقمندان به کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران در البرز نشان داد این مردم همچنان پای نظام و اهداف عالیه انقلاب اسلامی ایستاده اند

ایشان افزو دبرگزاری کنگره شهدای البرز و برنامه های جنبی آن یقینا تلاش بی وقفه و برنامه ریزی دقیق و مناسبی را می طلبد که مسئولان استان بخصوص سپاه امام حسن مجتبی (ع) به خوبی توانستند از این آزمون مهم در راستاي اشاعه فرهنگ شهادت سربلند بیرون بیایند.

نماینده مردم البرز در مجلس خبرگان رهبری اظهار امیدواری کرد استقبال بی نظیر مردم از این کنگره بتواند به توسعه و اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت کمک نماید.

حجه الاسلام کازرونی در پایان گفت :اینجانب در کنار مضجع شریف سیدو سالار شهیدان این حضور را ارج نهاده و از سالار شهیدان می خواهم تا خادمان این کنگره را با شهدای کربلا محشور نمایند

گفتنی است کنگره شهدای البرز با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر از شهروندان البرز در منطقه حصارک برگزار شد.

46

کد خبر 808263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =